ثبات بازار طلا تا عید نوروز /از خرید اینترنتی طلا خودداری کنید

ثبات بازار طلا تا عید نوروز /از خرید اینترنتی طلا خودداری کنید
خلاصه اخبار

کرمانشاه_رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان کرمانشاه از ثبات بازار طلا تا عید نوروز خبر داد و به مردم توصیه کرد که از خرید اینترنتی طلا خود داری کنند. به گزارش سیگنال به نقل از مهر، محمدسعیدجعفری اظهار داشت: در حال حاضر بازار خرید و فروش طلا راکد است و خرید و فروش بسیار محدود […]

کرمانشاه_رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان کرمانشاه از ثبات بازار طلا تا عید نوروز خبر داد و به مردم توصیه کرد که از خرید اینترنتی طلا خود داری کنند.

به گزارش سیگنال به نقل از مهر، محمدسعیدجعفری اظهار داشت: در حال حاضر بازار خرید و فروش طلا راکد است و خرید و فروش بسیار محدود انجام می شود .
وی افزود: با این حال قیمت‌ها همانند قیمت هفته گذشته است و بازار در شرایط ثبات به سر می‌برد.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان کرمانشاه بیان کرد: در بازار سکه نیز تاحدودی شاهد شکسته شدن حباب سکه هستیم به گونه ای که قیمت سکه نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.
وی گفت: مردم همچنان به سمت خرید طلاهای آب شده تمایل دارند و بازار طلای نو چندان مورد استقبال مردم نیست و پیش‌بینی می‌شود که تا نزدیک به ایام عید بازار از ثبات خاصی برخوردار باشد.
جعفری با اشاره به اینکه ۴۵۰ واحد طلا فروشی کرمانشاه وجود دارد، گفت: مردم طلا را از واحدهای معتبر خریداری کنند و در هنگام خرید طلا دست دوم حتما فاکتور دریافت کنند همچنین از خرید اینترنتی طلا بپرهیزند.