اعلام تکمیل حسابرسی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap

اعلام تکمیل حسابرسی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap

SundaeSwap، یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر Cardano، اعلام کرده است که یک ممیزی امنیتی را با مشارکت Runtime Verification (RV) انجام داده است.

ممیزی به شناسایی چندین موضوع حیاتی در پروتکل کمک کرده است. بررسی اجمالی دقیق آن در گزارشی جداگانه ارائه خواهد شد که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

پی لانینگهام، مدیر ارشد اطلاعات SundaeSwap Labs، می گوید که این صرافی غیرمتمرکز اکنون می تواند استانداردهای جامعه را برآورده کند:

در روند کامل RV تعدادی از مشکلات را شناسایی کرد که ما توانستیم به سرعت آنها را حل کنیم. نتیجه یک DEX است که می تواند با خیال راحت نیازهای Cardano DeFi Community را برآورده کند.

اکنون که ممیزی کامل شده است، پروژه با RV بر روی به روز رسانی های آینده به کار خود ادامه خواهد داد. به گفته لانینگهام، این همکاری برای موفقیت بلندمدت بورس «بسیار حیاتی» است.

SundaeSwap یکی از برجسته‌ترین پروژه‌ها در اکوسیستم DeFi در بلاک‌چین Cardano است که انتظار می‌رود اولین DEX عملکردی بلاک چین باشد.

صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر Cardano شبکه آزمایشی خود را در اوایل دسامبر راه اندازی کرد.اکنون در مرحله رفع ناکارآمدی‌های مختلف قبل از اولین شبکه اصلی خود است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.