تولید «کچاد» از 7 میلیون تن عبور کرد

تولید «کچاد» از 7 میلیون تن عبور کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، بهای تمام شده هر تن سنگ‌اهن ۸/ ۵۱۳ هزار ریال در مرحله انباشت و برداشت است که در مرحله سنگ‌شکن به رقم ۵۷۰ هزار و ۷۰۶ ریال می‌رسد. پس از این مرحله به ازای هر تن تولید کنسانتره معادل یک‌میلیون و ۳۸۵ هزار و ۱۱ ریال و […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، بهای تمام شده هر تن سنگ‌اهن ۸/ ۵۱۳ هزار ریال در مرحله انباشت و برداشت است که در مرحله سنگ‌شکن به رقم ۵۷۰ هزار و ۷۰۶ ریال می‌رسد. پس از این مرحله به ازای هر تن تولید کنسانتره معادل یک‌میلیون و ۳۸۵ هزار و ۱۱ ریال و در مرحله تولید اهن اسفنجی بهای تمام شده هر تن از این محصول برابر ۵ میلیون و ۲۹ هزار ریال است. علاوه‌بر این بهای تمام‌شده هر تن شمش فولاد چادرملو معادل ۲۵ میلیون و ۵۷۷ هزار ریال است که این رقم در اینده با تغییر همراه خواهد شد. در سال ۱۳۹۷ تعداد ۹ شرکت عمده شامل شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو، معدنی و صنعتی گل‌گهر، سنگ‌اهن مرکزی ایران، اپال پارسیان سنگان، سنگ‌اهن گهر زمین و شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، صنعتی معدنی توسعه ملی، توسعه معدنی و صنعتی صبانور و مجتمع سنگ‌اهن جلال اباد با تولید ۴۵ میلیون و۹۷ هزارتن کنسانتره سنگ‌اهن، تولیدکنندگان اصلی محصول کنسانتره سنگ‌اهن بودند. حدود ۵۵ درصد کل کنسانتره سنگ‌اهن تولید شده در سال ۱۳۹۷ مربوط به شرکت‌های چادرملو و گل‌گهر اعلام شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها