تولید پتروشیمی شهیدتندگویان از مرز ۱۰۷ هزار تن گذشت

تولید پتروشیمی شهیدتندگویان از مرز ۱۰۷ هزار تن گذشت

به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان، هم‌زمان با اجرای موفق پروژه‌های رفع تنگناهای تولید در پتروشیمی شهید تندگویان، آبان‌ماه امسال تولید در این زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات از مرز 107 هزار تن عبور کرد.

بر این اساس، در هشتمین ماه سال جهش تولید، 104 درصد برنامه تولید در پتروشیمی شهیدتندگویان محقق شد و پیش‌بینی می‌شود در چهار ماه باقی‌مانده سال این روند تولید تداوم داشته باشد.

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، با اجرای پروژه‌های رفع تنگناهای تولید، آماده ثبت رکورد جدید تولید محصولات «پلی‌اتیلن ترفتالات» شده و با مرور وضع پایدار تولید در آبان‌ماه امسال، پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال امکان تولید بالغ بر یک میلیون تن محصول پلیمری در این شرکت پتروشیمی فراهم شود.

پتروشیمی شهیدتندگویان، بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و راهبردی پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) در کشور است، این شرکت از سه بخش تولیدی شامل شیمیایی، پلیمری و نساجی تشکیل شده است.

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”commodity”} /–>