تولید نفت آمریکا از ۱۲ میلیون بشکه در روز گذشت

تولید نفت آمریکا از ۱۲ میلیون بشکه در روز گذشت
خلاصه اخبار

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود اعلام کرد آمریکا 12.16 میلیون بشکه نفت در روز در ماه آوریل تولید کرده که 246 هزار بشکه نسبت به ماه قبل بیشتر است .

استفاده از تکنولوژی استخراج نفت از طریق تزریق گاز در ساختار های شیل، آمریکا را تبدیل به بزرگترین تولید کننده نفت دنیا کرده است .

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا،

تولید در تگزاس، بزرگترین ایالت تولیدکننده نفت آمریکا 11 هزار بشکه در روز افزایش یافت و به 4.97 میلیون بشکه در آوریل رسید. تولید در داکوتای شمالی و نیومکزیکو کمی در همین ماه کاهش داشت. تولید دریایی نفت در خلیج مکزیک آمریکا 77 هزار بشکه در روز بالا رفت و به 1.98 میلیون بشکه در روز رسید.

به رغم افزایش قابل توجه تولید نفت آمریکا طی سال های اخیر این کشور هنوز نتوانسته است به خودکفایی کامل در تولید نفت خام دست پیدا کند و در حال حاضر بیش از یک میلیون بشکه در روز واردات خالص نفت خام دارد.

مصرف بنزین در آمریکا در ماه آوریل برای سومین ماه پیاپی بالا رفت و با 182 هزار بشکه در روز افزایش به 9.36 میلیون بشکه رسید. مصرف بنزین همچنان بالاتر از سال گذشته است .

مصرف گازوئیل در آمریکا 175 هزار بشکه در روز کاهش یافت و به 3.98 میلیون بشکه در ماه آوریل رسید .

در همین حین، تولید خالص گاز طبیعی در 48 ایالت پایینی آمریکا به رکورد تازه 100.27 میلیارد فوت مکعب در روز رسید که نسبت به 99.46 میلیارد فوت مکعب ماه مارس بیشتر بود .

در تگزاس، بزرگترین ایالت تولیدکننده گاز آمریکا، تولید 1.8 درصد بالا رفت و به 26.83 میلیارد فوت مکعب در روز نسبت به 26.35 میلیارد ماه مارس رسید .
در فیلادلفیا، دومین ایالت تولیدکننده گاز آمریکا تولید 0.1 درصد کمتر شد و به 18.79 میلیارد فوت مکعب در روز نسبت به 18.80 میلیارد ماه قبل رسید .

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.