توضیحات مهم معاون “فارس” درباره اظهارات اعلامی در مجمع سالانه

خلاصه اخبار

معاون تولید، برنامه ریزی و توسعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس درباره انتقال اظهارات وی در مجمع سالانه امروز توضیحات مهمی داد. سیگنال گزارش می‌دهد: علی حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره انتقال گفته های امروز وی در مجمع سالانه هلدینگ پتروشیمی مبنی بر سورپرایز شدن سهامداران پتروشیمی پارس و برابری سود […]

معاون تولید، برنامه ریزی و توسعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس درباره انتقال اظهارات وی در مجمع سالانه امروز توضیحات مهمی داد.

سیگنال گزارش می‌دهد: علی حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره انتقال گفته های امروز وی در مجمع سالانه هلدینگ پتروشیمی مبنی بر سورپرایز شدن سهامداران پتروشیمی پارس و برابری سود نیمه اول سال با کل سود سال گذشته و انتشار گزارش 6 ماهه این شرکت طی دو روز آینده که موجب گلایه برخی فعالان شد توضیح داد: این موضوع به درستی منعکس نشده و فقط هم محدود به یک زیرمجموعه نیست.

وی ادامه داد: در پاسخ به سئوال یکی از سهامداران مبنی بر اینکه چرا در روند صعودی بازار که به اتمام رسیده ، عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در بورس انجام نشد، اعلام کردم روند صعودی در نیمه دوم سال هم ادامه خواهد داشت و اکثر زیرمجموعه های این هلدینگ با انتشار گزارش های 6 ماهه ، سهامداران را سورپرایز خواهند کرد.

این مقام مسئول افزود: مطرح کننده سئوال هم پرسید آیا این موضوع مشمول “پارس” خواهد بود که در پاسخ اعلام کردم بله.

حسینی ادامه داد: واقعیت هم جز این نیست و اکثر قریب به اتفاق شرکت های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، طی نیمه اول سال به اندازه 12 ماه سال قبل قادر به شناسایی سود شده اند که طی روزهای آینده در کدال منتشر خواهد شد.