توسعه‌دهنده‌ی اتریوم کلاسیک: تغییر نام اتریوم کلاسیک موجب شکست رمزارزهای بزرگ بازار خواهد شد!

توسعه‌دهنده‌ی اتریوم کلاسیک: تغییر نام اتریوم کلاسیک موجب شکست رمزارزهای بزرگ بازار خواهد شد!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، لوهجا که به عنوان هماهنگ کننده‌ی تکنولوژیکی در ازمایشگاه‌های اتریوم کلاسیک فعالیت می‌کند، در توییتی که ۱۱ اگوست در رابطه با تغییر نام اتریوم کلاسیک منتشر کرد، مدعی شد: «نظر: درصورتی که عبارت «اتریوم» را از نام تجاری اتریوم کلاسیک حذف کنیم، بسیاری از رمزارزهای دارای ارزش بازار […]

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

لوهجا که به عنوان هماهنگ کننده‌ی تکنولوژیکی در ازمایشگاه‌های اتریوم کلاسیک فعالیت می‌کند، در توییتی که ۱۱ اگوست در رابطه با تغییر نام اتریوم کلاسیک منتشر کرد، مدعی شد:

«نظر: درصورتی که عبارت «اتریوم» را از نام تجاری اتریوم کلاسیک حذف کنیم، بسیاری از رمزارزهای دارای ارزش بازار بالا کاملا توسط اتریوم کلاسیک مغلوب خواهند شد. من می‌دانم که پروژه اصلی اتریوم محسوب می‌شویم، اما شاید بتوان این موضوع را به عنوان یک بحث حاشیه‌ای مناسب مطرح کرد؟

تغییر نام اتریوم کلاسیک به Classic X

همانطور که در مقالات پیشین کوینیت نیز اشاره شده است، لوهجا یاد‌اور شد که Ethereum Classic پروژه‌ی اولیه اتریوم محسوب می‌شود و بر این واقعیت اشاره می‌کند که این رمزارز بر بلاکچین اولیه فعالیت می‌کند. بلاکچین اشاره شده در سال ۲۰۱۶ و در پی رسوایی DAO رویداد فورک را تجربه کرد.

پس از اجرای فورک عبارت کلاسیک(Classic) به نام این رمزارز افزوده شد تا از رمزارز اتریوم(ETH) متمایز گردد.

با وجود ان‌که اتر بزرگترین الت‌کوین از نظر ارزش بازار محسوب می‌شود، اتریوم کلاسیک در جایگاه ۲۱ام قرار گرفته است.

لوهجا پیشنهاد می‌کند که اتریوم کلاسیک برای به‌دست اوردن ارزش بازار بالا باید کاملا از نظر برندینگ از پروژه‌ی اتریوم جدا شود. یاز خوری(Yaz Khoury)، مدیر بنیاد غیر انتفاعی اتریوم کلاسیک پاسخ داد:

من همیشه از تغییر نام اتریوم کلاسیک حمایت می‌کردم. در صورتی که این ارز را با نام دیگری صدا بزنیم، نام شبکه‌ی ان می‌تواند به‌طور طبیعی تغییر کند. Yaz Khoury

اجلاس اتریوم کلاسیک ۳-۴ اکتبر در ونکور کانادا برگزار خواهد شد.

نام‌گذاری و حواشی مربوط به ان

در حالی که ارزها، دارایی‌ها و توکن‌های مختلف سعی می‌کنند با تمایز نسبت به سایر رقبا مورد پذیرش گسترده قرار بگیرند، مسیله‌ی نام‌گذاری در حوزه‌ی نوظهور رمزارزی همواره مورد پرسش قرار دارد.

حتی نماد و سمبل برای گسترش استفاده از رمزارز اهمیت بالایی دارد. برخی صاحب‌نظران در صنعت رمزارزی در ماه اگوست ادعا کردند در صورتی که اجماعی بر روی رسمی کردن نماد بیت‌کوین(BTC) به واحد کوچکتر ان ساتوشی(یا یک صد میلیونیوم بیت‌کوین) حاصل گردد، پتانسیل استفاده از این رمزارز برای فعالیت‌های روزمره افزایش خواهد یافت.

نام‌گذاری یک محصول همواره تاثیر بالایی در میان مشتریان و یا کاربران ان داشته است. بسیاری از شرکت‌ها سعی می‌کنند با بهره‌گیری از شرایط و با استفاده از عبارات «بلاکچین» یا «بیت‌کوین» در نام‌گذاری برند خود، مسیر موفقیت را سریعتر طی کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها