توزیع ۲۰ هزار تن شکر با قیمت ۳ هزار و ۴۰۰ تومان در سراسر کشور

توزیع ۲۰ هزار تن شکر با قیمت ۳ هزار و ۴۰۰ تومان در سراسر کشور
خلاصه اخبار

قائم مقام مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به حمل ۲۰ هزار تن شکر به استان های سراسر کشور گفت: شکر مزبور با قیمت سه هزار و ۴۰۰ تومان در اختیار مردم قرار می گیرد و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش سیگنال به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن حنان با اشاره به حمل 20 هزار تن شکر به استان های سراسر کشور افزود: شکر مزبور در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، فروشگاه های زنجیره ای، غرف میادین شهرداری و همینطور از طریق برخی صنوف منتخب ستاد تنظیم بازار استانی با قیمت سه هزار و 400 تومان در اختیار مردم قرار می گیرد و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

وی همچنین ضمن اشاره به ورود 150 هزار تن شکر تولید داخل ( واحدهای نیشکری جنوب کشور ) به بازار ، اظهارداشت: جدا از این 150 تا 200 هزار تن شکر از محل واردات بخش خصوصی طی هفته آینده وارد بازار می شود.

قائم مقام مدیرعامل و معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: این شرکت در اردیبهشت ماه جاری 200 هزارتن شکر به بازار تزریق خواهد کرد بنابراین هیچ مشکلی به لحاظ تامین و عرضه شکر در کشور وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: شرکت بازرگانی دولتی از ابتدای هفته جاری اعلام کرده که بدون هیچ گونه محدودیتی در سه بخش صنعت، صنوف و خانوار پیش فاکتور صادر و شکر تحویل می دهد.

حنان با اشاره به این جمله که توزیع شکر تا ایجاد ثبات در بازار ادامه دارد، یادآورشد: طبق دستور وزیر جهاد کشاورزی شرکت بازرگانی دولتی باید ماهانه 200 هزار تن شکر وارد بازار کند.

منبع: tasnimnews.com