توزیع بسته‌های بهداشتی توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بین سیل‌زدگان

توزیع بسته‌های بهداشتی توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بین سیل‌زدگان
خلاصه اخبار

مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خوزستان به‌منظور کمک به مردم سیل‌زده استان و با هدف بهبود وضعیت بهداشتی در پایگاه‌های اسکان آسیب‌دیدگان، به توزیع ۴ هزار بسته حمایتی بهداشتی اقدام کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با شروع بحران سیل در استان خوزستان، مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این استان به‌منظور انجام مسوولیت‌های اجتماعی خود، به کمک سیل‌زدگان شتافت و در همکاری با جمعیت هلال‌احمر و اداره حج و زیارت استان به توزیع بسته‌های بهداشتی اقدام کرد.

توحیدی، مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خوزستان در این‌باره گفت: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با متولیان امر، بالغ بر ۴هزار بسته حمایتی و بهداشتی شامل: پودر رختشویی، صابون، شامپو و… توسط بانک قرض‌الحسنه مهرایران تهیه شده تا در میان سیل‌زدگان مستقر در اسکان‌های موقت توزیع شود. وی افزود: با توجه به گرمی هوای خوزستان آنچه که از نظر جمعیت هلال احمر و اداره حج و زیارت استان به‌عنوان متولیان اسکان آسیب‌دیدگان سیل‌زده از طرف استانداری حائز اهمیت بود، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی است.
توحیدی تصریح کرد: این بسته‌ها در میان خانواده‌های مستقر در چهار مرکز اسکان سیل‌زدگان که توسط اداره حج و زیارت جانمایی شده است، توزیع می‌شود. براساس این گزارش، از ابتدای فروردین ۹۸ موج بارشی جدیدی وارد کشور شد و استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان، مازندران و چند استان دیگر را در بر گرفت و خسارت‌های بسیاری را در بعضی استان‌ها وارد کرد.

منبع: donya-e-eqtesad.com

برچسب‌ها