تقسیم سود 28 تومانی «فولاژ»

تقسیم سود 28 تومانی «فولاژ»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، در این مجمع ابتدا گزارش فعالیت هیات‌مدیره و سپس صورت‌های مالی تلفیقی و شرکت اصلی مشتمل بر ترازنامه به تاریخ ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ و صورت حساب سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به تاریخ مذکور مورد تصویب مجمع قرار گرفت. در […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، در این مجمع ابتدا گزارش فعالیت هیات‌مدیره و سپس صورت‌های مالی تلفیقی و شرکت اصلی مشتمل بر ترازنامه به تاریخ ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ و صورت حساب سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به تاریخ مذکور مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

در این مجمع همچنین بازرس قانونی و روزنامه کثیرالانتشار این شرکت معرفی شده و در ادامه انتخابات اعضای حقوقی هیات‌مدیره صورت گرفت. در این مجمع همچنین مقرر شد مبلغ ۱۵۴۰میلیارد ریال (به ازای هر سهم مبلغ ۲۸۰ ریال) از محل سود قابل تخصیص بین صاحبان سهام تقسیم شود.

همچنین در اجرای ماده ۱۱۰ لایحه اصلاحی قانون تجارت اشخاص حقوقی شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان یزد، شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان هرمزگان، موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد برای مدت ۲ سال به‌عنوان اعضای هیات‌مدیره انتخاب شدند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها