تقسیم سود 10 درصدی بیمه معلم

تقسیم سود 10 درصدی بیمه معلم
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، موضوعی که نشان می‌دهد سهامداران با تمام قوا به مدیریت شرکت اعتماد داشته و به چشم‌انداز بیمه معلم در سال‌های آینده بسیار امیدوارند. بنابراین گزارش بررسی عملکرد شرکت بیمه معلم در ۵ماه نخست سال ۹۸ نشان می‌دهد این اعتماد نتایج خوبی داشته به‌طوری‌که بر اساس آمار‌های اعلام […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، موضوعی که نشان می‌دهد سهامداران با تمام قوا به مدیریت شرکت اعتماد داشته و به چشم‌انداز بیمه معلم در سال‌های آینده بسیار امیدوارند. بنابراین گزارش بررسی عملکرد شرکت بیمه معلم در ۵ماه نخست سال ۹۸ نشان می‌دهد این اعتماد نتایج خوبی داشته به‌طوری‌که بر اساس آمار‌های اعلام شده از سوی شرکت در سامانه کدال بورس، بیمه معلم در ۵ماه نخست سال ۹۸ مبلغ ۹هزار و۶۷۰میلیارد ریال از مشتریان حق بیمه دریافت کرده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۶۰درصدی همراه بوده است. همچنین تحلیل‌ها نشان می‌دهد جمع سود خالص شرکت در سه ماه نخست سال جاری رقمی معادل ۱۶۷ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۱۴درصدی همراه شده است.هزینه‌های عمومی و اداری بیمه معلم در سه ماه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تنها حدود ۶درصد رشد داشته که با توجه به افزایش چشمگیر سطح قیمت‌ها و میزان افزایش حقوق پرسنل، نشان از مدیریت هزینه‌ها در این بخش دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.