تقسیم سود ۲۵۰ ریالی هر سهم بیمه ملت

تقسیم سود ۲۵۰ ریالی هر سهم بیمه ملت
خلاصه اخبار
مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه ملت به‌منظور بررسی صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به 29 اسفند 97 با حضور بیش از ۹۱ درصد صاحبان سهام برگزار شد

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،  صلاحی‌نژاد مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به رشد بیمه ملت در سال ۹۷ و در عین حال کاهش نسبت خسارت‌ها افزود: در سال ۹۷معادل ۷۹۲۵ میلیارد ریال حق بیمه در شرکت تولید شده است. وی با اشاره به سهم شبکه فروش از حق بیمه صادره بیان کرد: توسعه کیفی شبکه نمایندگان و بازاریابان با هدف تخصصی‌سازی آنان، متوازن‌سازی پرتفو و مدیریت ریسک از سال گذشته در بیمه ملت آغاز شده است. صلاحی‌نژاد با اعلام نسبت ۲۶۶ به‌عنوان شاخص توانگری بیمه ملت و مقایسه آن با عدد ۷۷ به‌عنوان متوسط صنعت بیمه گفت: بیمه ملت به‌عنوان اولین شرکت بیمه‌ای در سال ۹۸، با اعلام ۲۴ درصد سود قطعی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی، این سود را به حساب بیمه‌گذاران خود واریز کرد. در بخش بعدی مجمع، گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص صورت‌های مالی و عملکرد شرکت در سال مالی ۹۷ قرائت شد و پس از بحث و تبادل نظر در مورد بندهای حسابرس و طرح سوالات از سوی برخی سهامداران حاضر در جلسه، صورت‌های مالی بیمه ملت به تصویب سهامداران رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها