تقدیر و تشکر استانداری ایلام از عملکرد امدادخودروسایپا در ایام اربعین

تقدیر و تشکر استانداری ایلام از عملکرد امدادخودروسایپا در ایام اربعین
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش خبرخودرو، استانداری استان ایلام از خدمات و فعالیت های امدادخودرو سایپا در ایام اربعین 1402 تقدیر و تشکر کرد. شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام از مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا به دلیل ارائه خدمات و امدادرسانی به خودروهای زائران در ایام اربعین امسال تقدیر کرد. همچنین در این نشست، […]

به گزارش خبرخودرو، استانداری استان ایلام از خدمات و فعالیت های امدادخودرو سایپا در ایام اربعین 1402 تقدیر و تشکر کرد.
شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام از مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا به دلیل ارائه خدمات و امدادرسانی به خودروهای زائران در ایام اربعین امسال تقدیر کرد.
همچنین در این نشست، در خصوص ظرفیت‌های استان ایلام به منظور توسعه زیرساخت ‌های گردشگری(سلامت، مذهبی و اکوتوریسم)، مولفه‌های فرهنگی استان و شناخت نقاط قوت و … بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.
براساس این گزارش، طرح خدمات و امداد اربعین حسینی گروه خودروسازی سایپا از 6 شهریور آغاز شد و تا 17 شهریورماه 1402 توسط شرکت امداد خودرو سایپا برای خدمات رسانی به زائران اباعبدالله به اجرا درآمد.
این گزارش می افزاید: امسال و برای اولین بار گروه خودروسازی سایپا در راستای ارائه خدمات فرهنگی به زائران اباعبدالله(ع)، علاوه بر ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای زائران و همچنین برپایی موکب، در سه مکان از پایانه مرزی مهران (پارکینگ بزرگ اربعین) اقدام به برپایی کارواش رایگان به صورت شبانه روزی برای خودروهای زوار الحسین(ع) کرده بود.
یادآور می شود که روز گذشته لوح‌ تقدیر استانداری ایلام برای شرکت امدادخودروسایپا به محمدرضا اشراقیان بازرس ویژه این شرکت تحویل داده شد.

مرجع: خبر خودرو

بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *