تفاهم نامه متقابل بین شرکت بلاک چینی Decent و EXA Lab کره‌ای

تفاهم نامه متقابل بین شرکت بلاک چینی Decent و EXA Lab کره‌ای
خلاصه اخبار

شرکت بلاک چینی جهانی Decent اعلام کرد که تفاهم نامه متقابل بین آنها و EXA Lab که یک شرکت واقع در کره جنوبی است و بر تحقیق و توسعه خدمات رسانه ای مبتنی بر بلاک چین متمرکز می باشد، امضا شده است. این همکاری منجر به ایجاد پلتفرم Every Media Blockchain Platform یا به اختصار […]

شرکت بلاک چینی جهانی Decent اعلام کرد که تفاهم نامه متقابل بین آنها و EXA Lab که یک شرکت واقع در کره جنوبی است و بر تحقیق و توسعه خدمات رسانه ای مبتنی بر بلاک چین متمرکز می باشد، امضا شده است. این همکاری منجر به ایجاد پلتفرم Every Media Blockchain Platform یا به اختصار EMP خواهد شد که یک بلاک چین عمومی اکولوژیکی رسانه ای برای جداسازی رسانه ها بر اساس فناوری بلاک چین Dcore است. هدف این پلتفرم برخورد با موضوعات مرتبط به انحصار در انتشار اخبار، تحویل اطلاعات متعصبانه و آمیخته با نظرات شخصی، فاش شدن اطلاعات اشخاص در اثر تبلیغات ناخواسته و دیگر گرایش های ننگینی است که امروزه شاهد آن هستیم.

سیگنال به نقل از کوین ایران گزارش می‌دهد:

نحوه انجام این فرآیند

این کار با ایجاد یک اکوسیستم مبادله ارزش انجام می گیرد که در آن تهیه کنندگان، کاربران، آگهی دهندگان، توسعه دهندگان و متصدیان خدمات محتوا به صورت عادلانه بهای کار های خود را دریافت می کنند. این پروژه قصد دارد که نابرابری ها را از طریق تبلیغات هدفمند و توکن سازی از میان بردارد. برای باقی گذاردن یک ساختار غیر متمرکز در داخل این سیستم، EMP یک سیاست عملیاتی را از طریق سازمان کنترل خودمختار پایه ریزی می کند. از نقطه نظر فنی، این پلتفرم توسط پلتفرم DCore مربوط به پروژه Decent توسعه داده خواهد شد. DCore از سریع ترین و محبوب ترین پلتفرم های بلاک چینی موجود در بازار است.

با امضای این تفاهم نامه، EXA Lab قصد دارد که در آینده از DCore برای مقاصد بیشتری استفاده کند. John Oh مدیر پروژه Decent در کره جنوبی، این پلتفرم را برای افرادی که آرزو دارند زحمات و تلاش هایشان به خوبی ارج نهاده شود، مفید و مناسب می داند و همچنین اظهار کرد که مشتاقانه منتظر ایجاد این رابطه جدید با شرکت مذکور می باشد و ابراز امیدواری کرد که مردم بیشتر به قابلیت بلاک چین Decent پی ببرند. EXA Lab ویدیویی در این زمینه بیرون داده که پروژه مورد بحث را بیشتر توضیح می دهد.

نظر شما چیست؟ این همکاری جدید را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.