دانلود اپلیکیشن

تعلیق نماد وآوا (شرکت سرمایه گذاری آوا نوین) در 22 آبان ماه

تعلیق نماد وآوا (شرکت سرمایه گذاری آوا نوین) در 22 آبان ماه
خلاصه اخبار

به منظور شفافیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی وآوا حداکثر تا تاریخ 05/09/98 تعلیق شد.

پیش تر عنوان عنوان کردیم عرضه اولیه وآوا در روز دوشنبه پس از کسب بازدهی 50 درصدی در کمتر از 15 روز معاملاتی برای برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی بسته شد. در گزارش پیشین اشاره کرده بودیم که کنفرانس اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری آوا نوین دیروز در تارنمای کدال منتشر شد و نماد وآوا برای بازگشایی تنها به تایید ناظر احتیاج داشت. اما به نظر می رسد که گزارش منتشر شده شرکت از نظر ناظر بازار از شفافیت های لازم برخوردار نبوده است.

لازم به ذکر است عنوان کنیم که از واژه تعلیق نترسید. اگر شرکت طی مهلت تعیین شده اطلاعات مربوط به افشا را به سازمان بورس ارائه دهد از حالت تعلیق خارج می شود و سهم طبق روال گذشته معامله خواهد شد. اگر پیام یا خبر مهم دیگری در خصوص عرضه اولیه وآوا منتشر شود از طریق سایت و اپلیکیشن سیگنال پوشش داده خواهد شد.   

برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران
 • یعنی امکان داره زودتر از 5 آذر هم باز بشه؟

  • روح الله سلطانی

   بله. اگر از نظر ناظر شفافیت های لازم صورت بگیره شاهد بازگشایی زودتر از موعد عرضه اولیه وآوا خواهیم بود.

 • سلام وقت بخیر
  اگر مقدور است در مورد نماد وآوا توضیح بفرمایید که تعلیق صورت گرفته به چه معنی می‌باشد و در صورت بازگشایی قیمت سهام دستخوش چه تغییری میگردد

  • روح الله سلطانی

   با سلام. عرضه اولیه وآوا به دلیل نوسان بیش از 50% برای برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در روز دوشنبه هفته گذشته متوقف گردید. به نظر می رسد اطلاعات حاصل از کنفرانس وآوا از نظر ناظر از شفافیت لازم برخوردار نبوده است به همین دلیل نماد حداکثر تا 09/05 متوقف است. برای اطلاعات بیشتر دو خبر توقف نماد وآوا برای برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و بازگشایی نماد وآوا را مطالعه نمایید.
   با تشکر

 • محمد چهاردولی

  ممنون از اطلاعات دقیق وعالیتون واقعا سیگنال به تنهایی خودش یک دایر ه المعارف معاملاتی کامله خیلی کارتون درسته . خسته نباشید

  • روح الله سلطانی

   خواهش می کنیم. نظر لطف شماست. امیدواریم در آینده نیز در کسب رضایت شما موفق باشیم.

 • شفاف سازیش سلب مسئولیت بود تقریبا. البته سوالها هم یکم بی ربط بود چون وآوا فک کنم کلا ۱ درصد سرمایه گذاری کوثر رو داره که اینقد سوال پرسیده بودن ازش

  • روح الله سلطانی

   ممنون که نظراتتونو با ما در میان می گذارید. به هرحال شرکت موظف است به هر سوالی که در سامانه تدان گذاشته می شود پاسخ دهد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
5 آذر 1399