گری اسکیل مجددا تعادل صندوق دیفای خود را تنظیم کرد

گری اسکیل مجددا تعادل صندوق دیفای خود را تنظیم کرد

گری اسکیل صندوق دیفای خود را مجدداً متعادل کرده و وزن‌های صندوق سرمایه بزرگ دیجیتال خود را تنظیم کرده است.

در اطلاعیه‌ی 3 ژانویه گری اسکیل تغییرات در دو صندوق خود توضیح داد. وزن‌دهی صندوق DeFi با اضافه شدن AMP (توکن وثیقه اصلی شبکه پرداخت Flexa) دوباره متعادل شده است در حالی که Bancor (BNT) و (UMA) حذف شده‌اند.

گری اسکیل وزن‌ها را تغییر داد، اما فهرست نشانه‌های The Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC) را تغییر نداده است.

صندوق دی‌فای گری اسکیل اکنون از 9 دارایی رمزنگاری مختلف از اکوسیستم دی‌فای تشکیل شده است. Uniswap (UNI) با 42.33 درصد بیشترین وزن را در صندوق دارد در حالی که AMP که به تازگی اضافه شده 7.39 درصد است. تغییرات صندوق منعکس کننده تغییراتی است که در CoinDesk’s DeFi Index (DFX) ایجاد شده است.

در زمان نگارش این مقاله، Grayscale DeFi Fund دارای قیمت سهام 5.56 دلار است که با توجه به قیمت 5 دلاری که در ابتدای شروع به کار خود داشته است، 11.2 درصد افزایش داشته.

این صندوق دارای 11.6 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت و 2.08 میلیون سهام موجود است.

گری اسکیل بیشتر به خاطر Grayscale Bitcoin Trust شناخته می شود که در حال حاضر دارایی های 30.1 میلیارد دلاری تحت مدیریت دارد و با قیمت 34.27 دلار معامله می شود که 23 درصد از 14 جولای و 59.16 درصد در 12 ماه گذشته افزایش یافته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.