تصویب سود نقدی 30 ریالی به ازای هر سهم حفاری شمال

تصویب سود نقدی 30 ریالی به ازای هر سهم حفاری شمال
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، مسعود عیدی‌زاده در این جلسه به پرسش‌های سهامداران پاسخ داد و درخصوص فروش ساختمان اصلی شرکت گفت: دلیل فروش ساختمان حفاری شمال، خروج سنگین نقدینگی از شرکت بوده است. وی با اشاره به شرایط سخت تحریم‌ها و وجود مطالبات زیاد حفاری شمال از کارفرماها […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، مسعود عیدی‌زاده در این جلسه به پرسش‌های سهامداران پاسخ داد و درخصوص فروش ساختمان اصلی شرکت گفت: دلیل فروش ساختمان حفاری شمال، خروج سنگین نقدینگی از شرکت بوده است. وی با اشاره به شرایط سخت تحریم‌ها و وجود مطالبات زیاد حفاری شمال از کارفرماها یادآور شد: در تلاش هستیم تا با مدیریت صحیح این دوره برای شرکت حفاری شمال پشت‌سر گذاشته شود. وی تاکید کرد برای دکل الیما نیز مذاکراتی را پیش برده‌ایم که در صورت دستیابی به توافق مطلوب نتایج آن از سوی سایت کدال در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت. در این جلسه وحید باقری، مدیرعامل شرکت انرژی‌گستر سینا به نمایندگی از شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران؛ ریاست مجمع را برعهده داشت، همچنین محمد نوین به نمایندگی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به‌عنوان ناظر اول، حسین پناهیان به نمایندگی از صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح به‌عنوان ناظر دوم و مسعود عیدی مدیرعامل شرکت حفاری شمال نیز به‌عنوان منشی مجمع در ترکیب هیات‌رئیسه مجمع حضور داشتند. در جریان تصمیمات مجمع سهامداران شرکت حفاری شمال، روزنامه «دنیای‌اقتصاد» به‌عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.