تشییع پیکر مرحومه «فاطمه مظهری» دومین شهید مدافع سلامت

تشییع پیکر مرحومه «فاطمه مظهری» دومین شهید مدافع سلامت

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا،

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر حسین زاده در این مراسم ضمن تسلیت به خانواده این شهیده و کادر درمان بیمارستان بانک، با تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمان، تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور و به خصوص کادر درمان و کارکنان بیمارستان بانک ملی ایران اظهار داشت: همه کادر درمان بیمارستان بانک و مدافعان سلامت کشور در جهت نجات جان بیماران و به ویژه بیماران مبتلا به کرونا تلاش می کنند و در این راه جان عزیزشان را از دست می دهند.

وی افزود: همه ما تسلیم مشیت الهی هستیم و شهادت این همکار مجاهد و متعهد که در راستای حفظ جان و سلامت هموطنان عزیزمان در میدان جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید؛ برای عزیزان ایشان و همکاران بیمارستان بسیار سخت و جانکاه است، اما یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی وی در کنار سایر مدافعان سلامت مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.

مدیر عامل بانک ملی ایران در ادامه ضمن قدردانی مجدد از مسئولان و کارکنان بیمارستان بانک گفت: در همه دوران ها به ویژه در 14 ماه گذشته که در دوران مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا به سر می بریم از خودگذشتگی های کادر درمان ارزنده و ستودنی بوده است و زحمات این عزیزان هیچگاه فراموش نخواهد شد و حتما در تاریخ می ماند.

گفتنی است، شهیده «فاطمه مَظهری» بهیار 32 ساله پس از 7 سال خدمت دلسوزانه و صادقانه در بخش های مختلف بیمارستان بانک ملی ایران سرانجام پس از 14 ماه خدمت داوطلبانه در بخش کرونای این بیمارستان به علت ابتلا به بیماری کرونا روز گذشته به یاران شهید مدافع سلامت خود پیوست.

روحش شاد و یادش گرامی

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.