تسهیلات بانک کارگشایی برای رفع نیازهای فوری و ضروری

تسهیلات بانک کارگشایی برای رفع نیازهای فوری و ضروری
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه این بانک است که برای نیازهای ضروری متقاضیان در ازای ترهین طلاآلات، تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌کند. این بانک در مدت مذکور تعداد ۶۲ هزار و ۴۹۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر یک هزار و ۲۸۳ میلیارد ریال به متقاضیان تخصیص […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه این بانک است که برای نیازهای ضروری متقاضیان در ازای ترهین طلاآلات، تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌کند. این بانک در مدت مذکور تعداد ۶۲ هزار و ۴۹۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر یک هزار و ۲۸۳ میلیارد ریال به متقاضیان تخصیص داده است. همچنین تعداد ۱۰ هزار و ۸۲۹ فقره تسهیلات جعاله به ارزش یک هزار و ۴۲۵ میلیارد ریال پرداخت شده است. بانک کارگشایی در سال گذشته نیز تعداد ۵۰۷ هزار و ۶۳۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از پنج هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال و تعداد ۶۶ هزار و ۸۷۱ فقره تسهیلات جعاله به ارزش پنج هزار و ۴۵۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است. میزان تسهیلات قرض‌الحسنه برای هر نفر حداکثر یک فقره سند ۲۰ میلیون ریالی در ازای ترهین ۱۰۰ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در ازای ترهین ۱۴۳ گرم طلا است. مدت زمان بازپرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال است. شعبه مرکزی بانک کارگشایی در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.