تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت به نیروهای مسلح

تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت به نیروهای مسلح
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، سن دریافت تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه رسالت محدودیت ندارد وافراد با سن بالاتر از ۷۰ سال نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. این تسهیلات به بازنشستگان نیروهای مسلح نیز پرداخت می‌شود.سقف تسهیلات ۶۰ میلیون تومان وبازپرداخت آن بین ۱۰ تا ۶۰ ماه است.براساس اعتبار سنجی این […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، سن دریافت تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه رسالت محدودیت ندارد وافراد با سن بالاتر از ۷۰ سال نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. این تسهیلات به بازنشستگان نیروهای مسلح نیز پرداخت می‌شود.سقف تسهیلات ۶۰ میلیون تومان وبازپرداخت آن بین ۱۰ تا ۶۰ ماه است.براساس اعتبار سنجی این تسهیلات در صورتی که شرایط فرد متناسب باشد یک ضامن برای ضمانت بازپرداخت کافی است. همچنین بانک قرض‌الحسنه رسالت وسازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح (اتکا) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده‌اند که هدف آن ارائه خدمات بانکی به کارکنان و خانواده‌های نیروهای مسلح بدون حضور در شعبه، دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بدون نیاز به ضامن(با عضویت در سامانه مرآت)، تامین نیازمندی‌های کارکنان سازمان اتکا با وام قرض‌الحسنه، عرضه محصولات سازمان اتکا به‌صورت نقدی، نسیه و اقساطی به منظور بهره‌مندی خانواده کارکنان نیروهای مسلح و سایر اعضای مورد توافق با استفاده از سامانه آنلاین بازار اعضا است. همچنین تلاش برای ایجاد کسب و کارهای خانگی برای کارکنان نیروهای مسلح به ویژه در مناطق دوردست وشهرهای کوچک و روستاها در قالب الگوی توسعه اجتماعی، خرید محصولات تولیدی اعضای کانون‌های کاروزندگی به‌ویژه خانواده کارکنان نیروهای مسلح توسط سازمان اتکا و عرضه آنها از طریق فروشگاه‌های اتکا در سراسر کشور و بازار اعضا از دیگر موضوعات این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها