ذخایر بیت کوین ترا در حال پیشی گرفتن از تسلا

ذخایر بیت کوین ترا در حال پیشی گرفتن از تسلا

ذخیره تهاجمی بیت کوین توسط Terra بدون شک یک کاتالیزور مثبت برای قیمت این ارز دیجیتال بوده است. تا کنون، از طریق بنیاد لونا  (LFG)، بیش از 1.7 میلیارد دلار بیت کوین برای پشتیبانی استیبل کوین الگوریتمی UST Terra خریداری شده است.

بنیاد لونا 2500 بیت کوین به ارزش تقریبی 100.4 میلیون دلار را در 13 آوریل و 123 بیت کوین دیگر دیروز به ذخایر خود اضافه کرد. بنابراین، ترا اکنون دارای 42530 بیت کوین است ،فقط 700 بیت کوین کمتر از دارایی های خزانه شرکت تسلا که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 1.72 میلیارد دلار است.

علیرغم خریدهای انبوه، آیا ترا می تواند باعث حرکت صعودی بیت کوین شود؟

 بر اساس گزارشی که توسط «IntoTheBlock» یک شرکت تحقیقاتی داده‌های رمزنگاری ارائه شده است، علیرغم اینکه بنیاد لونا یکی از مشتاق‌ترین خریداران بیت‌کوین است و در 30 روز گذشته بیش از 40000 بیت کوین به دست آورده است، این سرمایه‌گذاری‌ها همچنان بخش بسیار کمی از حجم روزانه بیت‌کوین را تشکیل می‌دهند.

طبق این گزارش، میانگین روزانه 67 میلیون دلار ورودی به ذخایر Terra تنها 0.27 درصد از حجم روزانه بیت کوین را بر اساس داده های CoinGecko نشان می دهد. بعلاوه، بالاترین خرید 223 میلیون دلاری بیت کوین Terra در 6 آوریل تنها 0.88 درصد از حجم معاملات آن روز را تشکیل می داد که نشان می دهد بازار Terra هنوز راه زیادی در پیش دارد.

علاوه بر این بررسی عمیق تر رفتار نهنگ ها اطلاعات متفاوتی نسبت به ترا ارائه می دهد .در سه ماه گذشته، کل موجودی بیت کوین توسط آدرس هایی با 1 تا 10 هزار بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده است. شایان ذکر است با توجه به اینکه بیش از یک چهارم کل عرضه بیت کوین را نهنگ ها در اختیار دارند، نهنگ ها به عنوان محرک های واقعی بازار بیت کوین در نظر گرفته می شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.