ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند

ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ عصر چهارشنبه در ایین هفتاد و پنجمین کنوانسیون ملی در جمع کهنه سربازان ایالت کنتاکی افزود: ما به طور کامل با خلافت داعش در سوریه مبارزه کردیم. وی با بیان اینکه هزاران نفر از اعضای داعش در بازداشتگاه های امریکا در گوانتانامو به سر می برند، […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ عصر چهارشنبه در ایین هفتاد و پنجمین کنوانسیون ملی در جمع کهنه سربازان ایالت کنتاکی افزود: ما به طور کامل با خلافت داعش در سوریه مبارزه کردیم.
وی با بیان اینکه هزاران نفر از اعضای داعش در بازداشتگاه های امریکا در گوانتانامو به سر می برند، گفت انها باید به کشورهای اروپایی بازگردانده شوند که از انجا امده اند.
رییس جمهوری امریکا افزود: انها باید به انجایی بازگردند که امده اند. ما نمی توانیم دیگر انها را نگاه داریم. انها(کشورهای اروپایی) باید این زندانیان را بپذیرند. ما انها را برای 15 سال در گوانتانامو نگهداری و میلیاردها دلار هزینه کرده ایم.
ترامپ ادامه داد: ما با انها مبارزه و هزاران نفر را دستگیر کرده ایم. اکنون اروپا و کشورهای مختلفی که انها از انجا امده اند، باید این ها را بپذیرند.
وی خطاب به حضار گفت ایا با این نظر موافقید که همه تایید کردند.
رییس جمهوری امریکا ادامه داد: ما از توافق وحشتناک ایران خارج شدیم، ما اجساد قهرمانان خود را در جنگ کره شمالی به امریکا بازگرداندیم.
ترامپ بار دیگر به افزایش بودجه نظامی این کشور اشاره کرد و مدعی شد: هیچ ارتشی در جهان به قدرت و اندازه ارتش ما نیست و حتی نمی توانند نزدیک ان باشند.