تدپیکس روی عدد ۲۴۶ هزار و ۴۳۷ واحدی

تدپیکس روی عدد ۲۴۶ هزار و ۴۳۷ واحدی
خلاصه اخبار

شاخص بورس تهران با کاهش ۳۵۳ واحدی عدد ۲۴۶ هزار و ۴۳۷ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن روی عدد ۵۹ هزار و ۷۴۲ واحد ایستاد و شاخص بازار اول کانال ۱۸۱ هزار واحدی را نشان داد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۴۸۹ هزار و ۳۳۵ واحد را نمایش داد. همچنین ایفکس با افزایش ۶ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۱۳ واحد رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن ۲ میلیارد و ۸۸۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۳۴هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به رقم ۹۰۰ میلیارد تومان نزدیک شد.

در معاملات امروز نمادهای تاپیکو، شفن و وتجارت به ترتیب با ۱۳۲، ۷۰ و ۶۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای کگل، فملی و اخابر به ترتیب با ۲۴۱، ۲۳۱و ۷۷ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، خساپا، جم پیلن، خودرو و تاصیکو پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.