تدپیکس در استانه فتح کانال ۲۵۰ هزار واحدی

تدپیکس در استانه فتح کانال ۲۵۰ هزار واحدی
خلاصه اخبار

شاخص بورس تهران با افزایش ۲۸۰۵واحد به کانال ۲۴۹ هزار واحد بازگشت، شاخص هم وزن به عدد ۶۱ هزار و ۳۱۶ واحد رسید و شاخص بازار اول در کانال ۱۸۴ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۴۹۲ هزار و ۳۶ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۱۷ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۱۸ واحد رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن بیش از ۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۸۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای  فولاد، پارس و فارس  به ترتیب با ۲۷۹، ۲۲۸ و ۲۲۵ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای جم، فملی و شفن به ترتیب با ۹۷، ۳۷ و ۲۶ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، خساپا، خپارس، ولساپا و شاراک پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت شد و خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

انتشار گزارش‌ عملکرد شرکت ها و آرامش بازار های جهانی مهمترین محرک های مسیر صعودی امروز شاخص تا ثبت عدد ۲۴۹ هزار و ۲۵۲ واحدی بود و به گفته  بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه مسیر صعودی شاخص ادامه دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.