تخصیص 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های تولیدی کرمانشاه

تخصیص 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های تولیدی کرمانشاه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال‌جاری برنامه‌های این بانک در جهت حمایت از رونق تولید، تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال پایدار و حفظ ظرفیت خطوط تولید واحدهای تولیدی و صنعتی است و بانک صنعت و معدن در این زمینه عملکرد مطلوبی در […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال‌جاری برنامه‌های این بانک در جهت حمایت از رونق تولید، تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال پایدار و حفظ ظرفیت خطوط تولید واحدهای تولیدی و صنعتی است و بانک صنعت و معدن در این زمینه عملکرد مطلوبی در استان کرمانشاه داشته است؛ به‌طوری‌که در پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه نخست را در بین دیگر بانک‌ها به خود اختصاص داده است. وی اظهار کرد: ایجاد زنجیره تامین در بین شرکت‌ها به‌منظور کاهش هزینه و افزایش کارآیی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و صادرات محور در شرایطی که کشور نیاز به ارزآوری دارد، می‌تواند راهگشا باشد. وی گفت: نسبت سرمایه‌گذاری بانک به میزان سپرده‌ها در بانک صنعت و معدن ۴۰ به یک است و مشتریان باید بدانند با سپرده‌گذاری بیشتر در بانک موجبات رونق کسب‌و‌کار در استان را فراهم می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها