تخصیص ۱ درصد از مالیاتهای ارزش افزوده به توسعه شهرکهای صنعتی

تخصیص ۱ درصد از مالیاتهای ارزش افزوده به توسعه شهرکهای صنعتی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، معدن و تجارت، محسن صالحی‌نیا با بیان اینکه توسعه زیرساختها در شهرکها صنعتی کشور مدنظر است، اظهار کرد: در این مرحله وظیفه بررسی همه‌جانبه در خصوص شهرکها و اولویت بخشی جذب منابع و اعتبارات است. وی ادامه داد: قرار است تا با همکاری مجلس یک درصد از مالیاتهای […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، معدن و تجارت، محسن صالحی‌نیا با بیان اینکه توسعه زیرساختها در شهرکها صنعتی کشور مدنظر است، اظهار کرد: در این مرحله وظیفه بررسی همه‌جانبه در خصوص شهرکها و اولویت بخشی جذب منابع و اعتبارات است.

وی ادامه داد: قرار است تا با همکاری مجلس یک درصد از مالیاتهای ارزش افزوده که از واحدهای تولیدی گرفته می‌شود، در رابطه با توسعه زیرساختهای شهرکهای صنعتی، هزینه شود که با جمع سایر منابع دیگر می‌شود مشکلات زیرساختها در این حوزه را حل کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه از برنامه‌های اصلی وزارت صنعت این است که واحدهای راکد و غیرفعال دوباره به چرخه تولید بازگردند، تصریح کرد: بحث توسعه خوشه‌های صنعتی در سازمان صنایع کوچک مدنظر است و این خوشه‌های به واحدهای تولیدی کوچک از نظر صادرات و به‌سازی فعالیتشان و… کمک می‌کند.