تحلیل قیمت لایت کوین ؛ افزایش قیمت تاکجا ادامه می‌یابد؟

تحلیل قیمت لایت کوین ؛ افزایش قیمت تاکجا ادامه می‌یابد؟
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، عملکرد لایت کوین طی چند روز اخیر تا ۵ برابر بهتر از سایر ارزهای دیجیتال بوده است. با توجه به هاوینگ پاداش استخراج بلاک، تقاضا برای لایت کوین افزایش شدیدی پیدا کرد و همین امر به کاتالیزوری برای افزیش قیمت ان تبدیل شد. در زمان نگارش این […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

عملکرد لایت کوین طی چند روز اخیر تا ۵ برابر بهتر از سایر ارزهای دیجیتال بوده است. با توجه به هاوینگ پاداش استخراج بلاک، تقاضا برای لایت کوین افزایش شدیدی پیدا کرد و همین امر به کاتالیزوری برای افزیش قیمت ان تبدیل شد. در زمان نگارش این مطلب قیمت لایت کوین نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۳۷ درصد افزایش داشته است.

تحلیل قیمت لایت کوین

 

تحلیل بنیادین (Fundamental)

یک نظر سنجی جدید حاکی از ان است که بهترین راه برای افزایش دارایی های بیت کوین از طریق الت کوین هاست. تریدرهای کاربلد می‌توانند الت کوین ها را ارزان بخرند و گران بفروشند و به بیت کوین تبدیل کنند. البته پشت این تصویر باید به این نکته توجه کرد که الت کوین‌هایی مثل لایت کوین نوسان زیادی دارند و این نکته‌ای قابل بحث است. اما تا حدی این حس واقعی است.

بیت کوین که طی روزهای اخیر نوسانات قیمتش کاهش پیدا کرده است، شدیدا با الت کوین ها تفاوت دارد چون ان ها در دامنه بزرگتری نوسان می‌کنند. واین چیزی است که این اواخر تریدرها درمورد لایت کوین و بیت کوین کش شاهد ان هستند.

رالی اخیر قیمت لایت کوین به دلیل اتفاقات مثبت بر-زنجیره ای (on-Chin)، شامل پیش بینی اضافه شدن تراکنش‌های محرمانه (Confidential Transactions)  و هاوینگ است. جامعه کریپتو مدهوش هاوینگ اگوست لایت کوین شده‌اند. ان‌ها متوجه این موضوع شده اند که این امر موجب کمیاب تر شدن LTC می شود و دینامیک عرضه و تقاضا ارزش عادلانه بیشتری به ان می‌بخشد و در نتیجه مارکت کپ ان افزایش می یابد.

DiPasquale که یک تحلیلگر تکنیکال است در این خصوص می‌گوید:

برای LTC که در حال حاضر با قیمت ۱۲۵ دلار معامله می‌شود، رشد پایداری تا ۱۵۰ دلار با اصلاح قیمت‌های کوچک در بین راه را می‌توان انتظار داشت که بوسیله ماندن بیت کوین در بازه حداقلی بین ۷۶۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار فراهم می شود.

در زمان نگارش این مطلب لایت کوین نسبت به هفته گذشته حدود ۳۷ درصد افزایش قیمت داشته و LTC باقیمت حدود ۱۴۰ دلار معامله می‌شود و به نظر می‌اید که گاوها کاملا مصمم هستند و کنترل را در اختیار دارند. چون خرس ها در حال دست و پا زدن هستند، مومنتوم اساسی خرید، می تواند به راحتی قیمت LTC را تا ۱۵۰ دلار و حتی بیشتر افزایش دهد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها