تحلیل تکنیکال قیمت نئو (12 مرداد 98)

تحلیل تکنیکال قیمت نئو (12 مرداد 98)
خلاصه اخبار

رمزارز نئو همزمان با بیت کوین طی یک ماه و نیم گذشته، با اصلاح قیمتی همراه بوده است. با رسیدن به محدوده حمایتی 10 دلار و برخورد با خط روند صعودی، شاهد کاهش فشار فروش در بازار بوده‌ایم. در ادامه به بررسی نمودار روزانه این رمزارز می‌پردازیم.

سال 2018 برای این رمزارز که ملقب به اتریوم چینی است، فضای مالی وحشتناکی ایجاد کرد. ریزش بیت کوین  و ممنوعیت معاملات رمزارزها در چین موجب ریزش 97 درصدی قیمت تا اوایل سال 2019 شد.

اما از ابتدای سال 2019، قرار گرفتن قیمت بیت کوین در یک روند صعودی، و اخبار مثبت منتشر شده برای نئو از جمله راه اندازی شبکه جدید بلاکچین “نئو 3” تا فصل اول سال 2020، از جمله عواملی بودند که باعث ایجاد روندی صعودی برای این رمزارز شدند.

رمزارز نئو همزمان با بیت کوین طی یک ماه و نیم گذشته، با اصلاح قیمتی همراه بوده است. با رسیدن به محدوده حمایتی 10 دلار و برخورد با خط روند صعودی، شاهد کاهش فشار فروش در بازار بوده‌ایم.

تحلیل تکنیکال قیمت نئو (12 مرداد 98)
جهت مشاهده تصویر با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در حال حاضر قیمت بین EMA 20 روزه و خط روند صعودی و محدوده حمایتی 10 دلار در نوسان است. در صورت عبور از EMA-20، محدوه مقاومتی 14 دلار در مسیر قیمت قرار دارد. با عبور از محدوده 14 دلار، می‌توان امیدوار بود که قیمت بار دیگر سقف قبلی خود را تست کند؛ اگرچه محدوده 16.2 دلار نیز می‌تواند مقاومتهایی را در مسیر قیمت برای رسیدن به سقف قبلی ایجاد کند.

در صورت شکست خط روند صعودی مهمترین حمایت در محدوده 8.5 دلار قرار دارد که در صورت از دست دادن آن، روند صعودی اعتبار خود را از دست خواهد داد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.