تحلیل تکنیکال دیسنترالند(MANA)؛ سه شنبه 5 بهمن

به گزارش سیگنال به نقل از آکادمی هلاکوئی،

رمزارز دیسنترالند(MANA) در نمودار روزانه خود ، یک الگوی مثلث نزولی شکل داده است. با توجه به کاهش MANA به زیر مرز پایینی الگوی تکنیکال حاکم در 21 ژانویه(1 بهمن) ، تارگت 1.46 دلاری مورد توجه قرار می گیرد که با سقوط ناگهان و شدید 44 درصدی قیمت حاصل می شود.

با توجه به کاهش قیمت دیسنترالند به زیر سطح اصلاحی 78.6% فیبوناچی در 2.18 دلار در 22 ژانویه(2 بهمن) که به عنوان خط دفاعی MANA عمل میکرد، روند نزولی این آلت کوین می تواند ادامه داشته باشد.

SMA 200 روزه در 1.92 دلار حمایت بعدی MANA است و قیمت دیسنترالند باید بتواند بالاتر از آن حفظ شود.

سقوط قیمت به زیر سطح حمایتی فوق‌الذکر ،گاوها را دچار مشکل می کند و این رمزارز به احتمال زیاد در مسیر افت به سمت تارگت خرسی در 1.46 دلار قرار می گیرد، سطحی که با سقف قیمتی 29 اکتبر(7آبان) برخورد می کند.

تداوم افزایش فشار فروش ، MANA را به سمت سطح فیبوناچی اکتنشن 127.2٪ در 1.09 دلار سوق می دهد.

نمودار روزانه جفت ارز MANA/USDT

در صورت جهش فشار خرید ، دیسنترالند در ابتدا با مقاوت بعدی خود یعنی سطح اصلاحی 78.6% فیبوناچی در 2.18 دلار مواجه است. پس از آن ، مرز پایینی الگوی تکنیکال حاکم در 2.64 دلار که در نزدیکی سطح اصلاحی 61.8% فیبوناچی و SMA21 روزه واقع شده است ، دنبال می شود.

سطح 3.09 دلاری ، مقاومت بعدی MANA است ، جایی که سطح اصلاحی 38.2٪ فیبوناچی قرار دارد. MANA تنها با عبور موفق از این سطح مقاومتی ، می تواند به سطوح بالاتر برسد که در نهایت ،مرز بالایی الگوی تکنیکال حاکم مورد هدف قرار می گیرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.