دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 تیر ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 تیر ماه 1398)
خلاصه اخبار

در هفته گذشته بیت کوین پس از افزایش قیمت تا محدوده 14 هزار دلار با فشار فروش سنگینی مواجه شد. در ادامه نمودار چهار ساعته و هفتگی بیت کوین را بررسی خواهیم کرد.

بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با شکست مقاومت 11700 دلار تا محدوده 14 هزار دلار به صعود خود ادامه داد، اما به دلیل فشار فروش سنگین با افت قیمتی شدیدی مواجه شد و نتوانست خود را بالای محدوده 11700 دلار تثبیت کند.

با وجود اینکه بیت کوین همچنان در دل روند صعودی خود نوسان میکند اما به دلیل عدم تثبیت قیمت بالای محدوده 11700 دلار و همچنین کندل هفتگی که به صورت پین بار بسته شده است، همچنان انتظارات کاهشی در بازار وجود دارد و در صورت شکست محدوده حمایتی 10500 دلار میتواند تا محدوده 10 هزار دلار و 9 هزار دلار به افت قیمتی خود ادامه دهد. از سوی دیگر در چند روز گذشته قیمت به محدوده قیمتی 10500 دلار واکنش خوبی نشان داده و در صورتی که مجدد از همین محدوده ها با افزایش تقاضا مواجه شود، میتوان به افزایش قیمت بیت کوین در روزهای آینده امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 تیر ماه 1398)
نمودار قیمت بیت کوین (تایم فریم چهار ساعته) | جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 تیر ماه 1398)
نمودار قیمت بیت کوین (تایم فریم هفتگی) | جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

تحلیلگر: یاسر اسماعیلی

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
نظرات کاربران
  • تحلیلا عالیه، فقط قیمت نمودارها خیلی کوچیکه و خونده نمیشه

  • سلام
    چطور میشه بیت کوین تهیه کرد؟

    • سهراب تقی زاده

      با سلام، بسیاری از صرافی های ایرانی وجود دارند که بصورت اینترنتی این کار رو انجام میدن. با اندکی جستجو در گوگل با کلماتی مثل “خرید بیت کوین” یا “خرید ارز دیجیتال” به جوابتون خواهید رسید.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
4 آبان 1399