تتر اشتباهی ۵ میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله ان‌ها را سوزاند!

تتر اشتباهی ۵ میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله ان‌ها را سوزاند!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، «تتر» بلافاصله و پس از ایجاد ۵ میلیارد واحد USDT، انها را از بین برد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید. به نقل از کوین تلگراف و بر اساس حساب توییتر وال الرت (Whale Alert) که اخبار تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد، پنجاه میلیون توکن USDT، […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، «تتر» بلافاصله و پس از ایجاد ۵ میلیارد واحد USDT، انها را از بین برد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

به نقل از کوین تلگراف و بر اساس حساب توییتر وال الرت (Whale Alert) که اخبار تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد، پنجاه میلیون توکن USDT، به‌وسیله پروتکل «اومنی» (Omni) و بر روی بلاک چین بیت کوین، از صرافی «پولونیکس» به‌حساب خزانه تتر منتقل‌ شده است. این حساب توییتری همچنین اعلام کرد که خزانه تتر اقدام به ایجاد پنج میلیارد توکن USDT بر روی بلاک چین تتر نموده است. این در حالی است که توکن های ایجادشده بلافاصله توسط تتر نابود شدند.

تتر اشتباهی 5 میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله ان‌ها را سوزاند!

پس‌ازان بود که تتر بار دیگر پنجاه میلیون USDT را در همان زنجیره ایجاد و ۴.۵ میلیارد توکن را نابود و در نهایت ۵۰ میلیون توکن USDT را به کیف پولی که به نظر می‌رسد متعلق به پولونیکس است، ارسال کرد.

«پایولو اردوینو»، مسیول بخش فناوری تتر، در توییتی اعلام کرد که این شرکت قصد انتقال ۵۰ میلیون توکن USDT مبتنی بر اومنی را داشته که سهواً یک عدد به انتهای این رقم اضافه شده است. پولونیکس هم در توییتر ضمن تایید این خبر نوشت:

حرف پایولو درست است. این اتفاق پس‌ازان رخ داد که پولونیکس قصد از میان بردن توکن های USDT و در این رابطه از تتر کمک خواست. مقدار اشتباهی از USDT به‌صورت تصادفی ایجاد و سپس با اصلاح رقم، این اشتباه رفع گردید.

اوایل هفته جاری، «کوین تلگراف»، اعلام کرد که «متروپولیتن بانک» نیویورک، تمام حساب‌های مرتبط با تتر خود را بسته است. این اقدام پس‌ازان صورت گرفت که بانک متروپولیتن درخواست‌های قانونی را مبنی بر این اقدام دریافت کرده بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.