بایننس اولین تاییدیه نظارتی را از بانک مرکزی بحرین دریافت کرد

بایننس اولین تاییدیه نظارتی را از بانک مرکزی بحرین دریافت کرد

بحرین علیرغم اینکه کوچکترین کشور خلیج فارس است، یکی از آینده نگرترین مبتکران خاورمیانه در حوزه ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از اولین کاربران منطقه در این فناوری هست.

طبق بیانیه Binance Holdings Ltd ،این شرکت مجوز اصولی بانک مرکزی بحرین را برای فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی های رمزنگاری شده در این کشور به دست آورده است.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر اجرایی Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، اظهار داشت که این شرکت در حال حاضر در حال انجام فرآیند درخواست به طور کامل است و افزود که این پروژه “در زمان مناسب” به پایان خواهد رسید.

ژائو افزود:

بانک مرکزی بحرین رهبری و تدبیر خود را در پرداختن به ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی در آینده نشان داده است. من از حمایت بانک مرکزی بحرین و اکوسیستم بحرانی در طول این فرآیند سپاسگزارم. این تاییدیه تعهد بایننس ، به رعایت کامل الزامات قانونی و تعهد گسترده‌تر ما به عملیات و فعالیت‌ در بحرین را به رسمیت می‌شناسد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.