تام لی: اصلاح قیمت بیت کوین برای سلامت بازار مفید است

تام لی: اصلاح قیمت بیت کوین برای سلامت بازار مفید است
خلاصه اخبار

تام لی، یکی از موسسان شرکت مشاوره مالی فاندسترت روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در توییتر خود نوشت که اصلاح اخیر قیمت بیت کوین مفید تلقی می‌شود. به گزارش کوین‌تلگراف، لی در مورد کاهش اخیر جستجوی بیت کوین در گوگل نوشت: من فکر می‌کنم که پایین بودن امار جستجوی بیت کوین در گوگل نشانه خوبی […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

تام لی، یکی از موسسان شرکت مشاوره مالی فاندسترت روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در توییتر خود نوشت که اصلاح اخیر قیمت بیت کوین مفید تلقی می‌شود.

به گزارش کوین‌تلگراف، لی در مورد کاهش اخیر جستجوی بیت کوین در گوگل نوشت:

من فکر می‌کنم که پایین بودن امار جستجوی بیت کوین در گوگل نشانه خوبی است. این امار بدین معناست که صعود قیمت بیت کوین هنوز با هایپ گسترده‌ای همراه نشده است.

طبق امار Google Trends، سرویس تحلیل جستجوهای گوگل، میزان جستجوی عبارت بیت کوین در ایالات‌متحده نسبت به اوج ان در پایان ماه جولای، ۴۵ درصد کاهش داشته است.

تام لی: اصلاح قیمت بیت کوین برای سلامت بازار مفید است

 

میزان جست‌و‌جوی کلمه‌ی بیت کوین در ایالات متحده‌ی امریکا از ماه جولای ۲۰۱۸ تاکنون

چانگ پنگ ژایو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس در مصاحبه‌ای اظهار داشت که بازار صعودی اخیر، بیشتر مدیون سرمایه‌گذاران خرد است تا سازمان‌ها، زیرا حدود ۶۰ درصد از حجم معاملات در ماه‌های اخیر به این سرمایه‌گذاران اختصاص داشته است. ژایو گفت:

ما هنوز شاهد رشد سریع‌تر سازمان‌ها نبوده‌ایم و طبق امار، سرمایه‌گذاری سازمانی و خرد، هر دو رشد داشته‌‌اند. تعداد سازمان‌هایی که در سال ۲۰۱۹ در این صنعت سرمایه‌گذاری کرده‌اند هنوز رشد چندانی نداشته است.

علاوه بر ان، بلومبرگ، معاملات مارجین را یکی از عوامل موثر در این رشد اخیر دانست.

به گزارش پیشین کوین تلگراف، صرافی بایننس، سرویس معاملات مارجین را برای کاربرانش راه‌اندازی کرد. این پلتفرم به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا با استفاده از موجودی حساب خود به‌عنوان ضمانت، سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و بلندمدت در دارایی‌ دیجیتال انجام دهند. ژایو در این مورد گفت:

من حدس می‌زنم که تا پایان سال اکثر مردم به‌نوعی از مارجین استفاده خواهند کرد زیرا باید صادقانه بگویم که استفاده از ان کاملاً امن است. البته در نتیجه این کار، حجم معاملات و نوسان بیش‌تر خواهد شد.

تام لی در اواخر ماه ژوین اعلام کرد که نوسانات بیت کوین در طولانی‌مدت سبب می‌شود تا نگاه معامله‌گران به این ارز دیجیتال مثبت‌تر شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها