تامین مالی 10 هزار میلیارد ریالی شرکت سولیکو کاله با صکوک اجاره

تامین مالی 10 هزار میلیارد ریالی شرکت سولیکو کاله با صکوک اجاره

به گزارش سیگنال به نقل از صکوک،

سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک اجاره شرکت سولیکو کاله (سهامی خاص) را به ارزش 10 هزار میلیارد ریال به منظور تامین بخشی از نقدینگی مورد نیاز این شرکت جهت تکمیل طرح پالایشگاه شیر پاستوریزه صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، دارایی مبنای انتشار این اوراق بخشی از تجهیزات و ماشین آلات خط تولید و بسته بندی شرکت سولیکو کاله می باشد که توسط نهاد واسط از این شرکت خریداری شده و سپس بصورت اجاره به شرط تملیک به کاله واگذار می گردد.

این اوراق 5 ساله و با نرخ اجاره بهای 18 درصد می باشد که این اجاره بها هر سه ماه یک بار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب دارندگان اوراق واریز می گردد. این اوراق در صورت دریافت مجوز انتشار، از طریق شرکت فرابورس ایران عرضه عمومی خواهد شد.

ضامن این اوراق بانک صنعت و معدن بوده و بازارگردان و متعهد پذیره نویس آن شرکت تامین سرمایه امین است. همچنین، عامل فروش این اوراق شرکت کارگزاری امین آوید می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای اوراق بدهی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.