تامین مالی یک هزار میلیارد ریالی پدیده شیمی قرن با انتشار صکوک مرابحه

تامین مالی یک هزار میلیارد ریالی پدیده شیمی قرن با انتشار صکوک مرابحه
خلاصه اخبار

سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک مرابحه شرکت پدیده شیمی قرن (سهامی خاص) را به ارزش یک هزار میلیارد ریال صادر نمود.

به گزارش سیگنال به نقل از صکوک، سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی انتشار صکوک مرابحه شرکت پدیده شیمی قرن (سهامی خاص) را به ارزش یک هزار میلیارد ریال جهت خرید مواد اولیه به منظور استفاده در تولید محصولات این شرکت صادر نمود.

این اوراق 2 ساله، با نرخ پرداختی 18 درصد با مواعد پرداخت سه ماه یکبار از طریق شرکت فرابورس ایران عرضه خواهد شد و ناشر این اوراق شرکت واسط مالی دی (با مسئولیت محدود) می‌باشد.

بانک ملت، ضامن این اوراق بوده و پذیره نویسی و بازارگردانی آن بر عهده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (سهامی خاص) می باشد. ضمناً، شرکت کارگزاری بانک ملت (سهامی خاص) عامل فروش و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه عامل پرداخت این اوراق می باشند.

شایان ذکر است، شرکت پدیده شیمی قرن پیش از یک بار از طریق انتشار صکوک مرابحه به ارزش 500 میلیارد ریال در نماد قرن99 اقدام به تامین مالی نموده است که این اوراق در حال معامله می باشند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای اوراق بدهی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها