تاریخ نسخه آزمایشی هارد فورک اتریوم مشخص شد!

تاریخ نسخه آزمایشی هارد فورک اتریوم مشخص شد!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طبق گفته هادسون جیمسون (Hudson Jameson) مدیر جامعه بنیاد اتریوم، فعال سازی شبکه آزمایشی اتریوم در خصوص هارد فورک استانبول اوایل اکتبر اتفاق می افتد. طبق گزارش کوین دسک در تاریخ ۶ سپتامبر جیمسون طی تماس با یکی از توسعه دهندگان بیان کرد که برنامه ریزی شده […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طبق گفته هادسون جیمسون (Hudson Jameson) مدیر جامعه بنیاد اتریوم، فعال سازی شبکه آزمایشی اتریوم در خصوص هارد فورک استانبول اوایل اکتبر اتفاق می افتد.

طبق گزارش کوین دسک در تاریخ ۶ سپتامبر جیمسون طی تماس با یکی از توسعه دهندگان بیان کرد که برنامه ریزی شده تا شبکه آزمایشی این هارد فورک اوایل ماه اکتبر عرضه شود. وی افزود:

«به هر کسی که به سخنانم گوش می‌دهد و نمی‌داند که این رویه چگونه کار می‌کند باید بگویم ما شماره بلاکی را که حدس می‌زنیم حدود تاریخ ۲ اکتبر ایجاد شود را انتخاب می‌کنیم. ممکن است آن بلاک یک یا دو روز قبل یا بعد از تاریخ مشخص شده ایجاد شود و این امر تنها به سرعت ایجاد بلاک بستگی دارد.»

تاخیر دیگری در هاردفورک استانبول اتریوم

پریتی (Parity) که شرکت زیرساختی بلاک چین مسئول اجرای شبکه اتریوم است، هاردفورک برنامه ریزی شده را تا تاریخ ۶ سپتامبر به تاخیر انداخته است. وی تانگ (Wei Tang) یکی از توسعه دهندگان اصلی پریتی در آن زمان گفت که این سازمان حداقل به دو هفته دیگر نیاز دارد تا توسعه دهندگان بتوانند در انتخاب شماره بلاک مناسب برای فورک استانبول پیشرفت داشته باشند. تانگ در این خصوص گفت: «ما تا تاریخ ۶ سپتامبر به زمان نیاز داریم تا پیاده سازی این فورک را به پایان برسانیم. نه تنها به این دلیل که EIP ها را دیر پذیرفتیم، بلکه در حال حاضر با تغییر کدبیس‌های زیادی مواجه شدیم و احتمالا قبل از آنکه وارد کردن به EIP استانبول، آنها را با یکدیگر ترکیب می‌کنیم.»

پر شدن تدریجی ظرفیت بلاک چین اتریوم

ویتالیک بوترین موسس اتریوم گفته است که ظرفیت بلاک چین اتریوم تقریبا پر شده است، که به نظر می‌رسد این موضوع باعث جلوگیری از پذیرش بیشتر توسط حاضرین در شبکه اتریوم می‌شود. بوترین افزود: «مقیاس پذیری یک گلوگاه و مانع بزرگ است زیرا ظرفیت بلاک چین اتریوم تقریبا پر شده است. اگر سازمان بزرگتری هستید، در صورت پیوستن به بلاکچین ما، نه تنها ظرفیت بیشتر پر خواهد شد بلکه برای فضای تراکنشی با همه رقابت خواهیم کرد. این موضوع همین الان نیز گران است و به دلیل حضور ما پنج برابر گران تر هم خواهد شد. مانعی برای پیوستن مردم وجود دارد.»

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.