تاریخ راه‌اندازی نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام شد

تاریخ راه‌اندازی نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام شد
خلاصه اخبار

چانگ‌پنگ ژائو، امروز در توییتی اعلام کرد که شبکه آزمایشی بلاک چین بایننس معروف به بایننس چین (Binance Chain) در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) راه‌اندازی خواهد شد. راه‌اندازی این شبکه به معنای آغاز به کار صرافی غیرمتمرکز بایننس از این تاریخ خواهد بود.

به گزارش سیگنال به نقل از ارزدیجیتال، طبق گزارش‌ها صرافی غیرمتمرکز بایننس بخشی از پروژه بایننس چین خواهد بود که از میلیون‌ها دارایی‌ دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد. همچنین با راه‌اندازی بایننس چین، توکن این صرافی که بایننس کوین نام دارد نیز از استاندارد ERC20 اتریوم خارج خواهد شد.
در توییت منتشر شده از سوی چانگ‌پنگ ژائو، او به این نکته اشاره کرده است که شبکه به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده و بازخورد کاربران حائز اهمیت خواهد بود.

بالاخره تاریخ آن مشخص شد. روز ۲۰ فوریه را برای عرضه شبکه آزمایشی بایننس چین (صرافی غیرمتمرکز بایننس) برای آزمایش آن از سوی کاربران مد نظر قرار داده‌ایم. این یک شبکه آزمایشی خواهد بود، از این جهت بازخورد شما ارزشمند است.
بایننس که معمولاً بیشترین حجم معاملات در بین تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال را در اختیار دارد، ۲ ماه قبل ویدیویی در رابطه با معرفی محیط کاربری صرافی غیرمتمرکز خود منتشر کرده بود. از مزیت‌های صرافی غیرمتمرکز به کنترل کلیدهای خصوصی توسط کاربرانش می‌توان اشاره کرد.
بایننس کوین که از ابتدای ماه دسامبر سال گذشته روند صعودی به خود گرفته، بدون توجه به زمستان ارزهای دیجیتال در حال ثبت رکوردهای قیمتی است. انتشار توییت ژائو به ادامه سوخت حرکت صعودی این توکن تبدیل شد تا ارزش این توکن در برابر بیت کوین به بیش از ۲۶۵,۵۵۰ ساتوشی برسد.

گفتنی است که راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز و پلتفرم‌های دیگری مانند لانچ پد که بستری برای سرمایه‌پذیری ICOهاست، موجب کاربردی شدن بایننس کوین و جلب اعتماد سرمایه‌گذارانش شده است.
مدیر بایننس که فعالیت مستمری در شبکه اجتماعی توییتر دارد، روز گذشته به حرکت نمادین LNTrustChain یا «مشعل لایتنینگ» پیوست. این حرکت مجموعه‌ای از تراکنش‌ها در شبکه لایتنینگ برای اثبات اعتماد به این شبکه است. گیرنده تراکنش با دریافت و افزودن مقدار ۱۰ هزار ساتوشی، تراکنشی را برای فردی که به او اعتماد دارد ارسال می‌کند تا زنجیره تراکنش‌ها ادامه پیدا کند.