تاخیر پلیس در توقف شماره‌گذاری پراید/ مسئول ناامنی سرمایه‌گذاری در کشور دولت است نه تحریم

تاخیر پلیس در توقف شماره‌گذاری پراید/ مسئول ناامنی سرمایه‌گذاری در کشور دولت است نه تحریم
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از فارس، مصطفی کواکبیان در مراسم رونمایی از دو خودروی تجاری با بیان اینکه رانت خواری و سوء‌ استفاده در بخش دولتی اتفاق افتاده است، اظهار داشت: بخش خصوصی خیلی سالم‌تر از دولت کار کرده است. وی افزود:‌ اگر سرمایه‌گذاری در کشور با ناامنی همراه است این موضوع به دولت برمی‌گردد […]

به گزارش سیگنال به نقل از فارس، مصطفی کواکبیان در مراسم رونمایی از دو خودروی تجاری با بیان اینکه رانت خواری و سوء‌ استفاده در بخش دولتی اتفاق افتاده است، اظهار داشت: بخش خصوصی خیلی سالم‌تر از دولت کار کرده است.

وی افزود:‌ اگر سرمایه‌گذاری در کشور با ناامنی همراه است این موضوع به دولت برمی‌گردد و نباید خیلی این مسئله را به پای تحریم‌های خارجی گذاشت.

کواکبیان با بیان اینکه باید قدر بخش خصوصی را دانست، گفت: بعد از مدت‌ها تازه پلیس راهور به این نتیجه می‌رسد که پراید نباید شماره گذاری شود، بعد از اینکه این همه تلفات جاده‌ای اتفاق می‌افتد. چرا از قبل این فکر را نکرده‌اند؟

وی در عین حال با تاکید بر لزوم انجام آزمایش‌های لازم در مورد خودروهای رونمایی شده، گفت: باید برای دو خودروساز بزرگ فکری شود زیرا تجربه نشان داده که بخش خصوصی نسبت به دولت عملکرد بهتری داشته است.

برچسب‌ها