بیمه خاورمیانه، در مسیر فروش الکترونیک بیمه زندگی

بیمه خاورمیانه، در مسیر فروش الکترونیک بیمه زندگی
خلاصه اخبار

مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه گفت: سال گذشته سه مشتری سازمانی بیمه زندگی داشتیم و بخشی از فروش امسال نیز برای فروش بیمه‌های زندگی سازمانی طراحی شده‌اند

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، روابط عمومی شرکت بیمه خاورمیانه، مهدی نوروزی افزود: این شرکت، اولین شرکت بیمه تخصصی زندگی کشور است که از بهمن ۹۵ وارد عرصه بیمه‌گری کشور شد و در این مدت تلاش کرد تا با ارائه روش‌های نوین فروش و عرضه بیمه، سهم بیمه زندگی را در سبد خانوارهای ایرانی افزایش دهد.
نوروزی با بیان اینکه این شرکت بیمه‌ای در مجموعه سهامداری خود بانک خاورمیانه و شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران را همراه دارد، گفت: در مسیر توسعه فروش بیمه‌های زندگی هم گام‌هایی را برداشته‌ایم. نوروزی ادامه داد: برای سال ۹۸ تلاش کردیم بازنگری در محصولات بیمه‌ای داشته باشیم و در این زمینه به ارائه خدمات از طریق سرویس B&B برای نمایندگان اقدام کردیم. در این محصول نمایندگان ما از طریق موبایل می‌توانند ثبت پیشنهاد تا فروش بیمه‌نامه را به راحتی انجام دهند. اجرای این سرویس باعث افزایش سرعت و تسهیل کار نمایندگان و بیمه‌گذاران شد.

به گفته وی با توجه به این که هرم سنی جامعه به سمت بازنشستگی می‌رود محصول مستمری خاص تعریف شده که از طریق بسترB&B ارائه خواهد شد. اقدام دیگر گرفتن مجوز راه‌اندازی ۳۰ دفتر در سراسر کشور بود که با راه‌اندازی این دفاتر و نصب تابلوهای معرفی بیمه خاورمیانه، بخشی از نگرانی‌ها که در مورد تبلیغات وجود داشت پوشش داده خواهد شد. مدیرعامل بیمه خاورمیانه درباره استارت‌آپ‌ها و ورود نوآوری به فروش بیمه‌های زندگی متذکر شد: محصول B&B طراحی شده در بیمه خاورمیانه، صفر تا صد ثبت پیشنهاد تا صدور بیمه‌نامه را به‌صورت الکترونیکی انجام می‌دهد و این قابلیت را دارد که نماینده بیمه در همان زمان که در حال صحبت با بیمه‌گذار است ثبت درخواست وی را نیز انجام دهد و بیمه‌نامه برایش صادر شود و به کار سرعت دهد. ارائه این سرویس مخصوصا در زمینه بیمه عمر بسیار مفید است. نوروزی درباره تحقق اهداف سال ۹۷ یادآور شد: در سال ۹۷ به بیش از ۵۰ درصد از هدف‌گذاری خود رسیده و امسال اهداف بالاتری را در نظر گرفته‌ایم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها