بیش از 830 میلیارد ریال سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی کارافرین

بیش از 830 میلیارد ریال سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی کارافرین
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی درخصوص میزان فروش بیمه‌های عمر خاطرنشان کرد: سهم رشته عمر و سرمایه‌گذاری در سبد محصولات بیمه کارآفرین در سال قبل بالغ‌بر ۵۳ درصد بوده که درنظر داریم این سهم را در سال ۹۸ افزایش دهیم. مدیرعامل بیمه کارآفرین در خاتمه افزود: ذخایر ریاضی شرکت در حال […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

وی درخصوص میزان فروش بیمه‌های عمر خاطرنشان کرد: سهم رشته عمر و سرمایه‌گذاری در سبد محصولات بیمه کارآفرین در سال قبل بالغ‌بر ۵۳ درصد بوده که درنظر داریم این سهم را در سال ۹۸ افزایش دهیم. مدیرعامل بیمه کارآفرین در خاتمه افزود: ذخایر ریاضی شرکت در حال حاضر بالغ‌بر ۲۶ هزار میلیارد ریال است که سهم بیمه مرکزی از این ذخایر حدود ۱۱ هزار میلیارد ریال است.

همچنین علیرضا حجتی، عضو هیات‌مدیره و معاون مدیرعامل بیمه کارآفرین در این باره به «دنیای‌اقتصاد» گفت: سود مشارکت ۲۰ درصدی بیمه‌گذاران عمر نتیجه تلاش، همدلی و انسجام سازمانی بیمه کارآفرین در سال ۱۳۹۷ است. حجتی ابراز امیدواری کرد: در سال جدید این همدلی و همکاری باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر فروش با کیفیت بیمه‌های عمر شود. او ادامه داد: مطابق صورت‌های مالی بیمه کارآفرین بیش از ۸۰ درصد ذخایر ریاضی بیمه‌های عمر (سهم نگهداری) شرکت معادل ۱۲ هزار میلیارد ریال نزد بانک‌های معتبر سپرده‌گذاری شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.