بیت کوین طی ۷ سال بیش از ۱۴۴ هزار درصد سود سرمایه داشته است!

بیت کوین طی ۷ سال بیش از ۱۴۴ هزار درصد سود سرمایه داشته است!
خلاصه اخبار

اوج حباب تبلیغاتی سال ۲۰۱۷ و ترس سرمایه گذاران از جا ماندن خرید ارزانتر بیت کوین یا نخریدن ارزهای دیجیتال در حال رشد را به یاد بیاورید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، حباب بیت کوین ترکید و قیمت بیت کوین تا ۸۰ درصد سقوط کرد و به سرمایه گذاران فرصت خرید ارزانتر ارزهای دیجیتال را داد. اکنون که بیت کوین با قیمتی بیش از ۷ هزار دلار معامله می‌شود، کسانی که در ماه دسامبر و اوایل سال ۲۰۱۹ بیت کوین را با قیمت کمتری نخریدند و کسانی که سرمایه گذاری بیشتری انجام ندادند پشیمان هستند.


فرقی ندارد که چه زمانی بیت کوین خریدید، آرزو می‌کنید که بیشتر خریده بودید


خرید بیت کوین در ۱۲۲ ماه از ۱۲۵ حضور آن منجر به سوددهی برای سرمایه گذاران در این فناوری مالی می شد. فقط ۳ ماه وجود دارد که قیمت بیت کوین بیشتر از قیمت فعلی آن بوده باشد و این امر منجر به این موضوع شده است کسانی که در این سه ماه بیت کوین خریده اند با ضرر مواجه باشند.
علی رغم ضرر، در آخر مردم نیز آرزو خواهند کرد که بیت کوین بیشتری خریده بودند. در واقع طبق گزارش ریتم تریدر (Rhythmtrader)، فرقی ندارد که سرمایه گذار در چه سالی این ارز دیجیتال خریده باشد، در آخر تمام سرمایه گذاران آرزو می‌کنند کوین بیشتری خریده بودند.

بیت کوین طی ۷ سال بیش از ۱۴۴ هزار درصد سود سرمایه داشته است!

کسانی که بیشتر از ۷ سال قبل بیت کوین خریدند با سود بیشتر از ۱۴۴ برابر مواجه شدند. این میزان سود در دارایی های سنتی بی سابقه است. هر سال با افزایش قیمت ارز دیجیتال، درصد این سود کمتر شد. این موضوع منجر به این نکته می‌شود که فارغ از اینکه سرمایه گذاران در چه سالی اقدام به خرید بیت کوین کرده باشند، باز هم به خود می‌گویند ای کاش خرید بیشتری انجام داده بودیم.

پیش بینی شده است که قیمت بیت کوین در آینده به ۱۰۰ هزار الی یک میلیون دلار خواهد رسید. اگر این اتفاق رخ دهد، هرکسی که کوچکترین سرمایه گذاری در بیت کوین کرده باشد آرزو خواهد کرد که بیت کوین بیشتری خریده بود.

در بسیاری موارد خرید بیت کوین فقط به چند کلیک نیاز دارد و در همه صرافی های ارز دیجیتال، برنامه های گوشی های هوشمند، دستگاه های ATM، لوکال بیت کوینز و حتی در دستگاه های کوین استار قابل خرید است. استراتژی ایده آل در خصوص سرمایه گذاری در بیت کوین، راهکاری به اسم “متوسط هزینه دلاری” است که ثابت شده است برای سرمایه گذارانی که با فراز و نشیب های نوسان بازار درگیر هستند سودمند می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها