قیمت بیت کوین در سال 2022 به 200هزار دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین در سال 2022 به 200هزار دلار خواهد رسید
خلاصه اخبار

براک پیرس، رئیس بنیاد بیت کوین و سرمایه گذار میلیاردر، می گوید که یک کاتالیزور می تواند قیمت بیت کوین را در سال جاری به 200 هزار دلار برساند. پیرس در مصاحبه اخیر خود با فاکس بیزینس گفت که بیشتر بر روی تأثیرات خارجی که قیمت بیت کوین و بازارهای کریپتو را شکل می دهند […]

براک پیرس، رئیس بنیاد بیت کوین و سرمایه گذار میلیاردر، می گوید که یک کاتالیزور می تواند قیمت بیت کوین را در سال جاری به 200 هزار دلار برساند.

پیرس در مصاحبه اخیر خود با فاکس بیزینس گفت که بیشتر بر روی تأثیرات خارجی که قیمت بیت کوین و بازارهای کریپتو را شکل می دهند متمرکز بوده است.

او اشاره کرد که دولت‌ها در سراسر جهان «مقدار هنگفت ارز» را چاپ می‌کنند و تأثیر مستمر آن بر تورم به‌عنوان یک محرک قیمت عمل میکند.

به گفته پیرس، نوسانات قیمت بیت کوین بازدهی بزرگی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند و می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای رشد قیمت دارایی دیجیتال عمل کند.

پیرس گفت:

به یاد داشته باشید که این یک دارایی جایگزین است و واقعاً دارایی است که به خودی خود به عنوان طلا یا املاک و مستغلات، شاید یا بیشتر از آن، دارای ریسک و نوسان بیشتر نیست، اما نمایه بازدهی بسیار جالب‌تری نیز دارد.

پیرس به مجری برنامه گفت که عدم قطعیت مالی در چارچوب یک سیستم مالی جهانی “محرک اصلی” رشد قیمت بیت کوین خواهد بود.

او همچنین اشاره کرد که احتمال اینکه بیت کوین بتواند در سال 2022 از مرز شش رقمی عبور کند بسیار زیاد است، حتی تا 200 هزار دلار پیش از سقوط دوباره قیمت آن.

سیگنالی های عزیز برای مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ارز دیجیتال مراجعه نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران