بیت کوین از ۳,۸۶۹ روز حضور خود، ۳,۸۱۷ روز سوداور بوده است!

بیت کوین از ۳,۸۶۹ روز حضور خود، ۳,۸۱۷ روز سوداور بوده است!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طی اطلاعات منتشر شده از Rhythm Trader هودلرها یا سرمایه داران بیت کوین از تریدرهایی که مداوم در حال خرید و فروش بیت کوین هستند سود بیشتری به دست اورده اند. این تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال دریافته است که بیت کوین از ۳۸۶۹ روز حضور خود در […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طی اطلاعات منتشر شده از Rhythm Trader هودلرها یا سرمایه داران بیت کوین از تریدرهایی که مداوم در حال خرید و فروش بیت کوین هستند سود بیشتری به دست اورده اند.

این تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال دریافته است که بیت کوین از ۳۸۶۹ روز حضور خود در واقع ۳۸۱۷ روز سوداور بوده است. در واقع یعنی این ارز دیجیتال برتر در طول تاریخ خود ۹۸.۶۶ درصد سوداور بوده است. وی همچنین افزود تنها افرادی که در بازار بیت کوین پول خود را از دست داده اند کسانی هستند که در روند نزولی بیست کوین ان را فروخته اند و از این بازار خارج شده اند. از طرف دیگر کسانی که با وجود فشارهای زیاد این ارز دیجیتال را نگه داشته اند بیشترین سود را بدست اورده اند.

بیت کوین نگه داریم یا نه؟

این بحث همچنان ادامه دارد که ایا بیت کوین ذخیره ای ایده ال برای ارزش دارایی است یا خیر. کسانی که سخنان این تحلیلگر را تایید می کنند معتقدند که این ارز دیجیتال برتر همانند طلا یک دارایی امن است زیرا همانند طلا از این ارز نیز مقداری کمی وجود دارد و کمیاب است و نکته عالی دیگر این است که برای ذخیره و معامله ان به هیچ اجازه ای نیاز ندارید. اما کسانی که سخنان وی را رد می کنند معتقدند نوسانات و عدم ثبات قیمت این کوین این ارز را به یک دارایی با ارزش کم تبدیل می کند.

در این بین معامله کنندگانی وجود دارند که با بیت کوین به عنوان یک وسیله پر مخاطره خالص رفتار می کنند. کار روزانه انها این است تا از نوسانات قیمت روزانه این ارز دیجیتال پول بدست اورند. اگر انها نهنگ باشند انها می توانند بازار را به صورت تصاعدی به هر جهتی (صعودی یا نزولی) سوق دهند. اگر انها سرمایه گذاران عادی باشند، انها به یک جهت تمایل پیدا می کنند تا اینکه دیگر سوداوری برای انها نداشته باشد.

تحلیلکر در توییتر خود بیان کرد:

هودل بیت کوین به طور کل ۳۸۱۷ روز از مجموع ۳۸۶۹ روز سوداورد بوده است. که در طول تاریخ بیت کوین یعنی ۹۸.۶۶ درصد سوداوردی به همراه داشته است.

تنها کسانی که پول خود را با بیت کوین از دست داده اند افراد بی صبور بوده اند.

با محبوب شدن ذخیره ارزش این ارز برتر و به لطف چشم انداز نابسامان اقتصاد کلان که سرمایه گذاران را به جستجوی دارایی های نامرتبط وادار می‌کند، این کوین برتر در زمینه جذب احتکارکنندگان بیشتر به سمت بازار خود، نویدبخش ظاهر شده است.

تونی ویس تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال معتقد است این ارز دیجیتال برتر کاربردهای کافی برای تحت تاثیر قراردادن سرمایه گذاران است.

شاید بتوان گفت که بیت کوین بیشترین ذخیره ارزش را در طول تاریخ دارد. بله، می‌دانیم که قیمت بیت کوین در نوسان است، اما ویژگی غیرقابل مصادره بودن ان بی نظیر است. این مورد همان ذخیره ارزش واقعی بیت کوین است زیرا طلا و سایر دارایی ها قابل توقیف و مصادره می‌باشند.

مورد مطالعه ای به اسم طلا

حامیان بیت کوین به نوسان طلا در روزهای اولیه خود به عنوان دارایی ذخیره ارزش اشاره می‌کنند. پس از انکه رییس جمهور ریچارد نیکسون در سال ۱۹۷۱ از استاندارد طلا به استاندارد دلار امریکا تغییر موضع داد، سال ها ثبات این فلز کمیاب را از بین برد.

این مقایسه، این کوین را در طبقه بندی دارایی های بالقوه ذخیره ارزش قرار می‌دهد. اگر این شرایط تکامل بیشتری پیدا کند، سرمایه گذاران این ارز دیجیتال برتر به دارندگان بلندمدت این ارز دیجیتال تبدیل خواهند شد.

 
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.