بیت کوین ارزی رایج؛ مایکروسافت این ارز دیجیتال را به برنامه اکسل افزود!

بیت کوین ارزی رایج؛ مایکروسافت این ارز دیجیتال را به برنامه اکسل افزود!
خلاصه اخبار

بالاخره این موضوع رسمی شد. بیت کوین سرانجام به ارز دیجیتال رایج تبدیل شده است. مایکروسافت این ارز دیجیتال را به گزینه های برنامه اکسل افزوده است. مسیر بیت کوین در راه رسیدن به ارز دیجیتال رایج ارزهای دیجیتال برای تبدیل شدن به ارز دیجیتال رایج باید موانع زیادی را پشت سر بگذارند و بیت […]

بالاخره این موضوع رسمی شد. بیت کوین سرانجام به ارز دیجیتال رایج تبدیل شده است. مایکروسافت این ارز دیجیتال را به گزینه های برنامه اکسل افزوده است.

مسیر بیت کوین در راه رسیدن به ارز دیجیتال رایج

ارزهای دیجیتال برای تبدیل شدن به ارز دیجیتال رایج باید موانع زیادی را پشت سر بگذارند و بیت کوین اخیرا یکی از این موانع بزرگ را پشت سر گذاشت. مایکروسافت این ارز دیجیتال را به عنوان یکی از گزینه های ارزی به برنامه اکسل افزوده است.

در ادامه به چند مورد از قدم های مهم دیگری که بیت کوین برای پذیرش گسترده برداشته است اشاره می‌کنیم:

  • تایید افراد مشهور: از خواننده ها تا ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی همگی بیت کوین را دوست دارند و در ان سرمایه گذاری کرده اند.
  • بیت کوین محبوب تر از فیلم های جنگ ستارگان، اد شیران خواننده معروف و خانواده سلطنتی انگلستان و حتی ایلان ماسک شده است.
  • خبرهایی از ورود بیت کوین به استارباکس شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این امر به وقوع می‌پیوندد یا خیر.
  • بیت کوین در فیلم جدید بازیگر معروف کرت راسل نیز وجود دارد. کرت راسل بدون بیت کوین در شهر اخرالزمانی فیلم خود جایی نخواهد رفت.

مایکروسافت علاقه زیادی به ارز دیجیتال دارد

مایکروسافت مدت هاست که دنیای کریپتو را زیر نظر دارد. در سال ۲۰۱۷، مایکروسافت استراتژی بلندپروازانه ای برای ورود به عرصه بلاک چین تعیین کرد. اخیرا نیز مشاهده شده است که مایکروسافت با همکاری برندهای لوکس وارد دنیای بلاک چین شده است.

مایکروسافت در زمینه بیت کوین نیز در حال توسعه سیستم ID دیجیتالی بر بستر بلاک چین بیت کوین می‌باشد و یکی از سرمایه گذاران مهم در پلتفرم قراردادهای اتی بکت است.

جامعه بیت کوین علاقه ای به مایکروسافت ندارد

در خصوص مایکروسافت طبیعی است که جامعه ارز دیجیتال بدبین باشد. هنگامی که صحبت از پذیرش فناوری های جدید و محبوب می‌شود، این شرکت سابقه خوبی ندارد.
در کل خط مشی گذشته چنین بوده است:

  • فناوری مورد نظر محبوب می‌شود
  • مایکروسافت ارزو می‌کند که ایکاش خود به این فکر و ایده دست پیدا کرده بود
  • مایکروسافت سعی می‌کند فناوری مورد نظر را بخرد
  • مایکروسافت نسخه ضعیف خود از فناوری مورد نظر را ایجاد می‌کند
  • نسخه ضعیف فناوری مورد نظر تبدیل به استاندارد این صنعت می‌شود.

نظر شما در مورد اقدامات مایکروسافت چیست؟ ایا این شرکت به دنبال رشد بیت کوین است و یا قصد دارد از بیت کوین را نظیر سایر فناوری های پیشین برای اهداف و رشد شرکت خود استفاده کند؟

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها