بیت کوینی که به قیمت ۹۹,۰۰۰ دلار در eBay فروخته شد!

بیت کوینی که به قیمت ۹۹,۰۰۰ دلار در eBay فروخته شد!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، صبح روز ۶ جولای (۱۵ تیر)، یک بیت کوین فیزیکی در فروشگاه انلاین ای‌بی به قیمت ۹۹,۰۰۰ دلار فروخته شد. فروشنده ان ادعا کرده که این بیت کوین فیزیکی کاساسیوس (Casascius)، از جنس برنج بوده و در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است. به گزارش کوین تلگراف، این […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، صبح روز ۶ جولای (۱۵ تیر)، یک بیت کوین فیزیکی در فروشگاه انلاین ای‌بی به قیمت ۹۹,۰۰۰ دلار فروخته شد. فروشنده ان ادعا کرده که این بیت کوین فیزیکی کاساسیوس (Casascius)، از جنس برنج بوده و در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است.

به گزارش کوین تلگراف، این کوین مهر و موم شده، شامل ۱ بیت کوین می‌شود که از سال ۲۰۱۱ هنوز از جای خود تکان نخورده است. به گفته‌ی فروشنده‌ی این کوین، خرید این بیت کوین با استفاده از ارزهای دیجیتال و پول نقد امکان‌پذیر بوده و در اینده، امکان معامله‌ی ان با ملک و نه قایق یا ماشین، وجود خواهد داشت.

 

                           اگهی فروش بیت کوین فیزیکی کاساسیوس به ارزش ۹۹,۰۰۰ دلار در سایت ebay

 

این بیت کوین در سال ۲۰۱۲ خریداری شده و تاکنون در گاوصندوق نگهداری شده است. در ادامه امده است:

تنها چند صد مورد از این کوین در کل دنیا باقی مانده است.

اولین بار، یکی از دوستداران ارزهای دیجیتال با نام مستعار «کاساسیوس»، دست به اختراع بیت کوین فیزیکی زد و ارزش این کوین‌ها را ارزهای دیجیتال واقعی در نظر گرفت. وی، در ماه نوامبر ۲۰۱۳، فروش این کوین‌ها را متوقف کرد.

لازم به ذکر است که کلید خصوصی بیت کوین واقعی، روی یک کارت که با برچسب هولوگرام پوشیده شده، قرار دارد. طبق وب‌سایتی که به اخبار کوین‌های کاساسیوس مربوط می‌شود، ۱۵,۵۸۶ مورد کوین فیزیکی به ارزش ۱ بیت کوین تولید شده و تاکنون، پلمپ ۴,۶۵۱ مورد از ان‌ها باز شده است.

پیش از این هم اگهی‌های فروش عجیبی در وب‌سایت ای‌بی دیده شده است؛ به عنوان مثال، صاحب استارتاپی که هرگز عرضه اولیه سکه (ICO) خود را راه‌اندازی نکرده بود، پروژه‌‌اش را در این وب‌سایت به قیمت ۶۰ هزار دلار به فروش گذاشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها