همکاری بیت پی (BitPay) و ریفاندو (Refundo) جهت تسهیل پرداخت های مالیات دهندگان با بیت کوین

همکاری بیت پی (BitPay) و ریفاندو (Refundo) جهت تسهیل پرداخت های مالیات دهندگان با بیت کوین
خلاصه اخبار

محصول جدید ریفاندو با عنوان کوین آر تی (CoinRT) با همکاری BitPay به مالیات دهندگان اجازه می دهد تا تمام یا قسمتی از مالیات خود را از طریق بیت کوین استرداد کنند.

 براساس اخبار منتشر شده مورخ 30 آوریل (10 اردیبهشت)، شرکت خدمات پرداختی ارز دیجیتال BitPay به همراه شرکت مالی Refundo که در زمینه اخذ مالیات فعال می کند، به منظور ایجاد امکانی برای مردم جهت استرداد قسمتی از مالیات با بیت کوین شروع به همکاری نموده اند.

محصول جدید ریفاندو با عنوان کوین آر تی (CoinRT) به مالیات دهندگان اجازه می دهد که تمام یا قسمتی از مالیات خود را از طریق سیستم پرداخت های بیت پی با هزینه های تراکنشی پایین و سرعت بالا بصورت بیت کوین استرداد کنند.

برای استفاده از این پلتفرم، مالیات دهندگان نیاز به ساخت حساب کاربری دارند. این عمل باعث ایجاد آدرس کیف پول هوشمند بیت کوین می شود و کد انحصاری به همراه شماره حساب کاربری در اختیار آن ها قرار می دهد که باید مشتریان از آن ها به عنوان ورودی جهت بازپس گیری مالیات خود استفاده کنند. پس از آن مشتریان باید فرآیندی تحت عنوان شناخت مشتری (KYC) را پشت سر بگذارند. در نهایت نیز هنگامی که سرویس درآمد داخلی (IRS) یا ایالت مربوطه مقدار وجه استرداد را تعیین کند، بیت پی عملیات پرداختی را انجام می دهد و وجه را به کیف پول دیجیتالی مالیات دهنده واریز می کند.

شرکت های پیشرو در صنعت مالی دنیا از سیستم پرداخت و استرداد مالیات با استفاده از ارز دیجیتال بسیار استقبال کرده اند. ماه گذشته، شرکت خدماتی حسابرسی حرفه ای Ernst & Younglaunched ابزاری برای محاسبه و تهیه و تنظیم مالیات بر هلدینگ های ارز دیجیتال معرفی کرد. این محصول می تواند اطلاعات مرتبط با معاملات ارز دیجیتال را از اکثر صرافی ها بگیرد که از منابع متنوعی استخراج می شود و بصورت خودکار گزارشاتی از جمله مقدار وجوه استرداد شده مالیات IRS مرتبط با ارز دیجیتال تولید می کند.

در فوریه سال جاری، نرم افزار تهیه و تنظیم مالیات توربوتکس (TurboTax) به منظور افزودن محاسبات مالیاتی ارز دیجیتال به خدمات خود همکاریش را با کوینس تکس (CoinsTax) آغاز نمود. این سرویس به کاربران این امکان را می دهد تا اطلاعات معاملاتی را بصورت مستقیم از اکثر صرافی ها دریافت کنند و پس از انجام محاسبات، گزارشات سود کل و درآمدها را دانلود یا آپلود نمایند.

منبع: cointelegraph.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

برچسب‌ها