حجم بیت کوین در صرافی ها به کمترین میزان خود در 44 ماه گذشته رسید

حجم بیت کوین در صرافی ها به کمترین میزان خود در 44 ماه گذشته رسید

با تلاش بیت کوین (BTC) برای حفظ قیمت بالاتر از سطح بحرانی 40000 دلار در هفته گذشته، حجم بیت کوین در صرافی های ارزهای دیجیتال به پایین ترین حد خود در 44 ماه گذشته رسیده است ، که نشان می دهد ممکن است یک حرکت بزرگ قیمت در کوتاه مدت اتفاق بیفتد .

بر اساس نمودار منتشر شده در 29 آوریل توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بیت کوین Pricedinbitcoin21 ، به طور خاص، مجموع عرضه بیت کوین در صرافی ها در حال حاضر 2.4 میلیون BTC است و در زمان انتشار تقریباً 94 میلیارد دلار ارزش داشت که از  3.2 میلیون بالاترین مقداری که در فوریه 2022 به آن رسیده بود، کاهش یافته است.

همانطور که در نمودار نشان داده شده است، حرکات قیمت بیت کوین از نظر تاریخی در جهت مخالف مقدار آن در صرافی ها بوده است. با پیروی از این منطق، با ادامه این روند می توان انتظار افزایش قیمت را داشت.

شایان ذکر است که روند مشاهده شده ادامه روندی است که در اواسط ماه مارس گزارش شده است، در آن زمان عرضه دارایی دیجیتال پرچمدار در صرافی ها به پایین ترین حد خود در 39 ماه گذشته رسیده بود.

در همین حال، یکی از تحلیلگران بازار کریپتو معتقد است که بیت کوین به دلیل همبستگی قوی دلار آمریکا با بیت کوین در حال حاضر ، در آستانه یک شکست صعودی می باشد. به گفته مایکل ون د پوپ، بیت کوین ممکن است از عملکرد دلار پیروی کند و هفته آینده به سمت بالا حرکت کند.

در عین حال، جامعه کریپتو نیز نسبت به بیت کوین صعودی است و با 83 درصد دقت تاریخی پیش بینی می کند که این توکن تا 31 می 2022 به 46,888 دلار افزایش خواهد یافت که 21 درصد بیشتر از قیمت آن که در زمان انتشار 38,942 دلار بود، افزایش می یابد.

بر اساس توئیتی که توسط شرکت تجزیه و تحلیل  آن چین Santiment در 28 آوریل منتشر شد، تعداد کیف پول های رمزنگاری حاوی بیت کوین از زمان آغاز حمله روسیه به اوکراین افزایش یافته است.

طبق نمودار ، این شبکه به 1629  نهنگ با 10 تا 100000 بیت کوین افزایش یافته است که یا جدید هستند یا وضعیت نهنگ بودن خود را بازیابی کرده اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.