جاستین بنت، تحلیلگر ارزهای دیجیتال جهش قوی بیت کوین را پیش بینی کرد

جاستین بنت، تحلیلگر ارزهای دیجیتال جهش قوی بیت کوین را پیش بینی کرد

جاستین بنت ، استراتژیست و معامله گر ارزهای دیجیتال ،رشد بزرگی را برای بیت کوین (BTC) پیش بینی کرد ،به عقیده او صعود بیتکوین از انتظارات فراتر خواهد رفت.

وی به 100900 دنبال کننده توئیتر خود گفت که بیت کوین احتمالاً پس از بازیابی سطح حمایت کلیدی، به طور موقت پایین آمده است.

اگر بیتکوین امروز بتواند 28,800 دلار را پس بگیرد، احتمال خوبی وجود دارد که کریپتو به پایین ترین سطح خود رسیده باشد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 30150 دلار معامله می شود.

این تحلیلگر ارزهای دیجیتال همچنین نمودار دامیننس(تسلط) تتر (USDT.D) را زیر نظر دارد، شاخصی که ارزش استیبل کوین تتر (USDT) را نسبت به ارزش بازار همه دارایی های کریپتو نشان می دهد.

افزایش ارزش USDT.D نشان می دهد که معامله گران ارزهای دیجیتال خود را برای ذخیره سرمایه خود در تتر می فروشند. در همین حال، یک نمودار اصلاحی USDT.D نشان می دهد که معامله گران در حال به خطر انداختن تتر خود و خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند.

بنت می گوید که USDT.D برای اصلاح عمیق آماده است زیرا در الگوی فرسودگی روند معامله می شود.

بنت اضافه می کند که عقب نشینی 20 درصدی در نمودار USDT.D می تواند بیت کوین را «تقریباً» بین 35000 تا 36000 دلار افزایش دهد.

این استراتژیست ارزهای دیجیتال همچنین به دنبال کنندگان خود یادآوری می کند که حتی اگر بیت کوین نزولی به نظر برسد، بازار اغلب فرصت هایی را برای جهش های قوی فراهم می کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.