به زودی شاهد کاهش قیمت مسکن خواهیم بود

به زودی شاهد کاهش قیمت مسکن خواهیم بود

به گزارش سیگنال به نقل از شبکه خبر، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 محمد اسلامی روز دوشنبه و در حاشیه آمراسم افتتاح پل مواصلاتی شهر پرند در گفتگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه به چشم انتظاری مردم در اتمام پروژه‌های مسکن باید پایان داده شود، اظهار داشت: با عرضه “مسکن ملی” قیمت مسکن حتما شکسته خواهد شد و با توجه به شرایط کشور پیش بینی می‌کنیم حباب قیمت‌ها شکسته و قیمت معقول شود.

وی، ظرفیت سازی در کشور را ضروری دانست و افزود: قدرت کارفرمایی مهمترین شاخصه اجرای پروژه‌ها در کشور است که این مهم باید تقویت شود.

اسلامی با بیان اینکه شاخص‌های کارفرمایان باید پیشگیری، حمایت و پیش بینی باشد، عنوان کرد: بخش مهم قدرت اجماع شرکت‌ها است که در دوره تحریم‌ها نیازمند جهش و شکوفایی بزرگ است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اتخاذ سیاست‌ها و تصمیات براساس ضوابط قانونی افزود: رشد شرکت‌های بزرگ و انبوه ساز متعهد در کشور، باوری است که باید به آن دست یافت.

اسلامی بر حفظ جریان پایدار تولید و عرضه مسکن در کشور تاکید کرد و گفت: مشکلات شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه راه و شهرسازی در کشور باید حل شود تا با اقدام و ایجاد برنامه و کار عملی در کشور بتوانیم افرادی که مسکن ندارند را با اطمینان خاطر و بر اساس برنامه صاحب مسکن کنیم.