به زودی در سایت امازون با استفاده از اتر خرید کنید!

به زودی در سایت امازون با استفاده از اتر خرید کنید!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طی خبری که در تاریخ ۱۳ ژوین ۲۰۱۹ منتشر شد، شرکت پرداخت های کریپتوی CLIC Technology همکاری خود با شرکت زیرساخت بلاک چین اپورتی (Opporty) را برای توسعه مشترک افزونه مرورگر اعلام کرد. این افزونه به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از ارز دیجیتال اتر از […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

طی خبری که در تاریخ ۱۳ ژوین ۲۰۱۹ منتشر شد، شرکت پرداخت های کریپتوی CLIC Technology همکاری خود با شرکت زیرساخت بلاک چین اپورتی (Opporty) را برای توسعه مشترک افزونه مرورگر اعلام کرد. این افزونه به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از ارز دیجیتال اتر از سایت امازون خرید کنند.

خرید از امازون با استفاده از اتر

کاربران سایت امازون به لطف همکاری راهبردی بین دو استارت اپ فناوری دفتر کل توزیع شده، به زودی خواهند توانست با استفاده از اتر به خرید کالاهای مورد نظر خود بپردازند.

بر اساس الگوی طراحی پلاسما کش (Plasma Cash) برای پردازش خارج از زنجیره دارایی های داخل زنجیره، افزونه مرورگر مورد نظر به رشد اقتصاد کریپتو محور کمک خواهد کرد.

مفهوم پلاسما کش برای برنامه های توسعه نشده، سال گذشته توسط ویتالیک بوترین موسس اتریوم معرفی شد. پلاسما کش را می‌توان پاسخ اتریوم به شبکه لایتنینگ بیت کوین در نظر گرفت.

در حال حاضر، پلتفرم های پرداختی بر بستر شبکه اتریوم می‌توانند به طور میانگین حدود ۲۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت کنند که این مقدار بسیار کمتر از چیزی است که از راهکار سیستم های مالی شرکتی انتظار می‌رود. برای مقایسه این بحث، امازون بیش از ۳۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند.

هرچند با وجود پلاسما کش، شرکت CLIC Technology مطمین است که نه تنها می‌تواند تعداد بسیار زیادی تراکنش در ثانیه را پردازش کند، بلکه هم چنین بار پردازشی بر روی شبکه را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد.

نتیجه این افزونه مجهز به پلاسما کش می‌تواند با پردازش های ویزا و مسترکارت رقابت کند.

رومن باند مدیرعامل شرکت CLIC Technology در خصوص توسعه اخیر گفت:

ورود ارز دیجیتال به بازار تجارت الکترونیک، ترکیب دو نسل از صنعت است. ما در خصوص همکاری با اپورتی در این پروژه و چندین پروژه بلندپروازانه دیگر بسیار هیجان زده ایم.

به زودی از ارزهای دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می‌شود

این دو استارت اپ در حال همکاری برای توسعه پلتفرم های پرداخت دیجیتال می‌باشند که هر نوع توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 و ERC-721 را پردازش می‌کند.

اگر این شرکت ها طبق برنامه خود پیش بروند، می‌توانند به اولین بازیگران عرصه پلتفرم های کریپتو در بازار جهانی تجارت الکترونیک تبدیل شوند، صنعتی که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۵ به ۲۴.۳ تریلیون دلار برسد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.